Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník zaja.p
Vloženo 12.7.2016
Aktualizováno 12.7.2016

Krásnej sportovní naháč, se kterým se dá blbnout, ale i cestovat s batůžkem.

Motorka koupena od FIRMA:LM-moto (Rabštejnská Lhota) - Férovej chlap, má málo, ale zato krásných motorek.

Yamaha FZ6 N: Nebyla na prodej žádná hezká

První dojmy - Moc se mi zalíbil chod motoru a rozložení výkonu. Na šestistovku kolem 10 tis. otáček táhne pěkně za ruce :-) Měl jsem dvě kapotovaný motorky, tak se mi zdaj měkký tlumiče, hlavně přední vidle, mám jí na max. Brzdy jsou taky měkčí, ale to se mi zdá, protože jsem měl ty sportovní motorky. Jinak do ruky padla hned, připadám si na ní konečně jako člověk (posedem :-) )

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kategorie

Doplňky na motorce - padáky originál Suzuki, laďený koncovky G.P.R. stainless deeptone (na špunty do uší ), KN oleják i vzducháč, minidržák SPZ

Prodal jsem CBR 600 F ze zdravotních důvodů. 29.6. ráno jsem prodal a večer koupil tohle GSR. Je to pohodlná motorka, umí kochačku, umí cestovat někam dál, umí se rozeřvat a padat do zatáček a trhat za ruce. Fouká na ní, je to naháč a štítek vypadá šeredně - jsem zvědavej, za jak dlouho sem dopíšu, že jsem dokoupil štítek . V Itálii jí měl jeden majitel (40 let), byl to biofarmář a měl 200 krav na stráni a 98 koní v garáži Staral se moc dobře.

findejs1310
findejs1310 napsal 14.07.16 v 13:39

Na cestování je potřebný nějaký lepší plexi.
Taky su zvědavej kdy ho koupíš
za 10b.