Yamaha XS 250 (1979)

Vlastník berry78
Vloženo 12.7.2016
Aktualizováno 10.5.2017

Jedno XS (360) už mám probíhá na něm nekonečná přestavba na Cafáče a postupem času jsem začal trochu litovat že jsem ho nenechal v originále , tak jsem to vyřešil nákupem dalšího XS

První dojmy - Nejel jsem na tom ... ale němec namontoval baterku ... otřel prach a oživil to jednim kopnutím. Asi to bude slaboučký ale opravdu neuvěřitelně zachovalý kus , tak sem jí vzal .

Motorku bych doporučil pro - Pro každého co neví co roupama jako já :-D

Doplňky na motorce - Nosič zavazadel ale určitě přidám ještě alarm , abych se nebál se od ní na vyjížďce vzdálit

Chtěl jsem původně něco s dráťenýma kolama ale praktičnost nakonec zvítězila. Jinak má všechny neduhy se kterými sem se setkal už u předcházejícího XS. Líbí se mi, že má nosič .. Uvidíme jak je na tom s nabíjením a spotřebou oleje ... Jízdní test mě teprve čeká . Objednal sem hromadu dílů včetně dobových gum Heidenau K33 na předek a K34 na zadek. tak snad to dám co nejdřív do kupy a svezu se ..
Takže edit : Mám hotovo... Měnil jsem: těsnení pod hlavou, obě gumy, gufera prachovky a olej v tlumičích, jsou zrepasované obě brzdové pumpy, třmeny, nové destičky, panceřové hadice, příruby karburátoru, membrány v karburátorech , karburátor je vypraný v ultrazvuku a udělaná synchronizace. Nové svíčky, 2x vyměněný olej s filtrem, nová baterka . Po projížďce jsem byl překvapený jak to jede a brzdí teď už zbývá jen přihlásit a vydat se na nějakou projížďku

Majkl1200
Majkl1200 napsal 21.06.17 v 12:11 10b.

Fist
Fist napsal 05.06.17 v 11:14 10b.

Tak tahle se mi fakt hodně líbí! Byť "pouhý" čtvrtlitr, na ní si dozajista zaslouženě ještě užiješ.

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 10:15 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

bonup
bonup napsal 05.08.16 v 13:42 10b.

Je super taky jí mám.

j.anthony