Triumph Tiger 1200 XC (2014)

Vlastník Bojan
Vloženo 8.7.2016
Aktualizováno 13.6.2017

Este je na nej co dorabat.,Tmice a brzy su nanic.
Predny tlmic je mega poddpimenzovany./
Edit.Tlmič je vymenený,a je to rozdiel ako svina.Brzdy su výmenené a konečne to brzdí.Domontované vrchné padáky a vymenené páčky za lámacie.

Motorka koupena od Motocorse - Nemam rad frázu,že toto je normálne na tejto motorke

Yamaha XT1200Z Super Tenere: Este nebol novy model.

První dojmy - Motorka vyzera uzasne.velmi dobre sa na nej jazdi.Odhliadnuc od niektorych nedorobkov vyborna motorka. Vyborny motor,.Nieje nutne stale preradovat.

Motorku bych doporučil pro - Mno tato moto je urcite pre postavy troska vacsieho vzrastu.Ja mam 176 a aj ked mam sadadlo dole,tak aj tak nemam nohy uplne dole ked stojim na semafore.

Doplňky na motorce - Na moto mam prakticky vsetko co clovek potrebuje.Padaky ,hmlovky ,vyhrievane rukovete,kryt motora,vsetky kufre,velke plexi

Hladal som moto,ktore vydrzi cesty v Bratislave.,Jazdu po trave a bordely ,co je popri ceste.Vyhlad z motorky genialny.Ked sa postavim na stupacky som ako na SUV :)
Predne tlmice su dost mizerne.
Motor vyborny,aj ket teda chrci ako polomrtvy pes ma vykon ako prasa.
Jazda osamote aj zo spolujazdom vyborna.
Brzdy dost slabe.Predsa len dat na tak tazku motorku dvojpiestik je nie dobry napad.
Spotreba tak medzi 5-6 L
Ma to 19 L nadrz a ja kludne urobim 370 Km
O poruchach je to ako na kazdej moto.Ked sa to ma pokazit,tak sa to pokazi.
Na motorke sa da jazdit serpentiny ,aj dialnice.Do terenu to az tak neni,ale co clovek neskusi to nema.:)
Na moto som bol v Chorvacku a Bratislava az na koniec ostrova Krk 6.5,.
Uplne na pohodu.
Takze cestovat sa da vyborne,.

sasos69
sasos69 napsal 02.05.20 v 18:47 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 08:11 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 08.07.16 v 22:25

Je to dobra motorka

greydog
greydog napsal 08.07.16 v 16:15 10b.

pěkná!!!