Aprilia SL 750 Shiver GT (2012)

Vlastník Hics
Vloženo 5.7.2016
Aktualizováno 5.7.2016

Stroj trochu vrtošivý, ale zábavný a veskrze pohledný.

První dojmy - Trochu neposedná. v porovnání (porovnávám patrně neporovnatelné) s Banditem je to podstatně stabilnější stoj a zábavnější, který mě při prvních jízdách vždycky hnal do sedla a nutil jezdit kamkoliv pro cokoliv.

Doplňky na motorce - Board recorder, z5ná kamera, DLR, Navi

Shivera vlastním 3 roky. Za tu dobu jsem si s nim zažil pár trablů, ale pocit z motorky je rozhodně silnější, než zklamání. Trable byli v podstatě jen s elektrikou, kde se mi již 3x doslova roztavilo hlavní spínací relé, které je nešťastně ukryto pod sedačkou a nad sběrným kanálem výfuků, takže vlivem tepla dochází k destrukci držení kotvy v relé a po čase není šance, že kontakty sepnou a jste namydlený. pro sichr vozim jedno rezervní... Jinak žádný další problém. Elekronický plyn funguje doposud bez závad ( najeto 25K) a motor bez jediného problému. Velmi užitečné je přepínání vstřikovacích map. Jízda je - jak to jednoduše popsat - zábavná, dravá a trošku nevypočitatelná. Motorka dává sežrat chyby a neodpustí nic. na druhou stranu - když se čék trochu zajede, tak se na ní dá vyřádit a funguje dobře i jako cesťák (což je její primární účel) Spolujezdec je peklo... malinko místa a nizerný posezení, takže mam na zadní sedačce natrvalo přidělaný tankbag