Suzuki VL 800 Volusia custom (2003)

Vlastník Márfi2Dy
Vloženo 5.7.2016
Aktualizováno 24.4.2022

Suzuki Intruder VL 800Z K3 Volusia

Motorka koupena od FIRMA:Miloš Pospíšil (Kutná Hora)

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic: důvod neuveden

První dojmy - Námořní Loď, která se vede skoro sama. Hned první zatáčka, mne vyškolila. Brzdy opravdu nefungují, jak jsem předpokládal. Naopak motor a jeho síla, mě uchvátili. Bude to chtít s určitostí, přejít na pohodovou jízdu. Prostě Kochačka :-)

Motorku bych doporučil pro - Určitě ne začátečníkům, chce to dozajista, určité zkušenosti.

Doplňky na motorce - Na sroji je instalována výbava De Luxe

Suzuki Intruder VL 800Z K3 Anniversary Limited Edition White perl gloose De Luxe. Těžkotonážní Cruiser, tento už se neřídí, ale Ovládá

Brzdy fungují společně s motorem, je to jak motorová brzda u Autobusů. Řazení jde pěkně, vždy to přesně cvakne a kvalt je tam, kde má být. Spolujezdec moc pohodlí nemá, ale jak jsem slyšel, motorka je pro Jednoho! Úložný prostor je akorát na nářadí a lékarničku, nacpal jsem tam ještě vestu a víc už nic. Poruchy zatím žádné nezjištěny, uvidíme po servise. Na silnici se chová jako dospělá holka a každý na ní může oči nechat. Naopak ve městě, když je přes 25° tož se jí to nelíbí a stále spíná větrák a to se nelíbí ani mě!
Jel jsem s ní, po vlastní ose, z bazaru, v Kutné Hoře až do Plzně s dvěmi zastávkami a mohu říci, za mne: Pohoda!
Nyní současná podoba.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 04.03.18 v 09:10 10b.

Krasavice,hodně štastných km!!

benďa135
benďa135 napsal 22.11.16 v 14:16 10b.

opravdu krasny kousek.

dobrman001
dobrman001 napsal 04.09.16 v 19:14 10b.

Nádhernej bělouš!

pelito
pelito napsal 31.07.16 v 19:49 10b.

parádní stroj, hotová lokomotiva.
Krása a majestátnost.
Jo a to Subaru v pozadí další body .
Holt je vidět, že upřednostňuješ kvalitu.

MartinZilina
MartinZilina napsal 12.07.16 v 20:52 10b.