Suzuki GSX 600 F (1988)

Vlastník blastr
Vloženo 30.6.2016
Aktualizováno 10.8.2017

Babička s nádherným zátahem odspodu, pěkným zvukem a na svůj věk líbivým vzhledem.

Kawasaki ER 5: člověk od kterého jsem ji měl koupit mi cca 14 dní nezvedal telefón

První dojmy - Hned když jsem ji naživo viděl mě překvapila svou velikostí. Myslím, že patří k těm větším motorkám. Pos nastartování se ozval nádherný zvuk a při zkušební jízdě už nebylo vůbec co řešit. Po prvních pár metrech mi padla do ruky a už prostě byla moje.

Tento stroj se mi líbil na fotkách, ale na živo jsem jich moc neviděl, tak jsem byl hlavně zvědavý, jestli je to tak dobrý stroj jak se píše, nebo jsou to jen líbivé řádky majitelů. Po prvním nasednutí na motku jsem pochopil, že ty řádky jsou prostě fakt a stojí zato na takové motce jezdit. Když jsem ji jel kupovat jel jsem pro ní z Opavy až do malé vesničky u Znojma což bylo cca 260 km. po domluvě a plácnutí si jsem skočil na motorku a frčel jsem těch 260 km s úplně neznámou motorkou o které jsem v podstatě nic nevěděl. Je pravdou to, že prvních pár km byla jízda z mojí strany dost nejistá, protože jsem nevěděl co od ní můžu čekat, ale jen co jsme vyjeli z vesnic a dostaly se na rychlostku už to bylo úplně o něčem jiném. Potáh jsem za to a suza byla ve svém živlu a já konec konců taky. Cesta byla úplně perfektní a bezproblémová. Za celou dobu co ji mám jsem měnil jen provozní věci jako pneu, baterku, filtry a olej. Letos jsem najel pouhých 1000 km a zjistil jsem, že mi asi někde ukapává chladič, nebo je prasklá trubka od chladiče takže jde do servisu. Uvažoval jsem sice nad prodejem, ale je to srdeční záležitost takže si ji asi ještě nechám. Motorka je vhodná jak pro začínající tak pro zkušenější jezdce, kteří se chtějí spíš kochat než někde lámat rychlostní a časové rekordy. Ovládání je dobré, ale ve městě a při malých rychlostech je to horší. Přece jen je to těžší motorka.
Dne 9.8.2017 došlo k prodeji a mám vyhlídnutou jinou. Barvy zůstanou takže změním jen typ. Kupuju SV650S. Tak snad bude sloužit stejně jako gsx ko.

kunar
kunar napsal 29.10.16 v 09:00 10b.

Zdar!! Takové jsem měl tři a paráda... Teď už jsem Banditovej Ať se daří a snad někdy na cestě..

p.epanica
p.epanica napsal 30.06.16 v 22:11 10b.