Honda CBR 600RR (2004)

Vlastník fiknik
Vloženo 30.6.2016
Aktualizováno 30.6.2016

Byla to laska na prvni pohled. Proste Honda

Motorka koupena od soukromy prodejce J Tumpach - Jeste jednou moc dekuju je vazne uzasna

První dojmy - Jen co sem ji videl chtel sem si ji odvezt , ale musel sem cekat jeste 2 dny nez mi prijdou penize na ucet. Byly to nejdelsi 2 dny v mem zivote

Motorku bych doporučil pro - Kazdej kdo chce at si ji koupi urcite nebude litovat

Doplňky na motorce - Zatim jen zrcatka barracuda ale uz je objednan drzak spz a led blinkry a osvetleni spz komplet barracuda a taky vyfuk mivv titan s karbonovou koncovkou

Vyber byl pro me jednoznacny. Delal sem papiry rovnou na neomezenou na Hornetovi. Kdyz sem udelal papiry tak sem mel takovy blaznivy napady ze si koupim litra nebo neco takovyho nastesti znamej mi to jasne a strucne vysvetlil za coz mu ted strasne dekuju. A i diky nemu sme sehnaly horneta 2005 barva bombay v perfektnim stavu na nem sem odjezdil 2 roky dost se toho naucil, ale pak uz mi zacal chybet vykon a rek sem si ze bych chtel zkusit nejaky SS ale chtel sem zustat u Hondy. Projizdel sem inzeraty a narazil na CBR 600 RR No a bylo hotovo. Tu sem chtel takze sem prodal Horneta a zacal hledat Cbera. Moc jich tam nebylo a uz sem zacinal bejt nestastnej a asi po tydnu sem nasel v tech barvach co sem chtel a kousek od baraku. Hned sem mu volal domluvil si rande a jel se na ni podivat . Kdyz sem ji videl tak sem ani neveril ze je to rok 2004 protoze vypadala jako nova. Projel sem se a hned mu dal zalohu protoze sem musel jeste 2 dny cekat nez mi prijdou penize . Neskutecna doba ani spat sem nemoh. A hned po vikendu sem si ji odvezl domu. Je naprosto uzasna , krasne ovladatelna , klidna az od 7000ot je to to pravy. Nejlip se s ni cejtim nekde na dalnici casto jezdim z Kolina do Hradce takze parada . Uloznej prostor zadnej diky vyfuku ale to neva. Spotreba nevim jezdim pro radost .Servis jen retezovka a novy gumy Battlax s21 Hypersport naprosta lahudka

fiknik
fiknik napsal 13.11.16 v 22:13

Dekuju vam vsem za pochvalu. Bohuzel uz si na ni nezajezdim ukradli mi ji primo z garaze zmrdi. Muj nejhorsi den v zivote kdyz sem se po tydnu v praci chystal na projizdku a otevru prazdnou garaz. Dostat ty hajzly do rukou asi bych jim usek ruce

Lukydoga
Lukydoga napsal 09.11.16 v 20:55 10b.

moc pěkná

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 30.06.16 v 13:52 10b.

SupeRR! Honda je prostě Honda! ať to lítá!

wsbk
wsbk napsal 30.06.16 v 11:15 10b.

losmachkos
losmachkos napsal 30.06.16 v 09:13