Piaggio X9 (2003)

Vlastník Jarda_007
Vloženo 27.6.2016
Aktualizováno 31.10.2022

X9 Evolution je pořádný maxi skůtr , ze kterého nebude chtít sesedat.

Motorka koupena od Vskutr (Ostrava - Hrabůvka) - Perfektně servisovaný a udržovaný stroj.

První dojmy - Komfortní svezení, dostatek výkonu, vynikající na dlouhé cesty. Malá spotřeba, snadné ovládání i při malé rychlosti. Na dálnici ideální rychlost kolem 120km/h, umí jet mnohem rychleji..

Motorku bych doporučil pro - Hledáte něco na cestování, co Vás při cestování nikdy neunaví a chcete mít čas sledovat co se děje kolem ? Vyberte si maxi skůtr s dostatečným výkonem, vyberte si Piaggio ! Je určen pro jak pro jednotlivce i pro dvojice, které baví cestovat, doveze je kdekoliv.

Doplňky na motorce - Držák navigace, USB nabíječka společná s voltmetrem, pro kontrolu stavu baterie. kufr GIVI maxia E55N .

Perfektní brzdy, silný motor. Skůtr na křižovatce umí pořádně vystřelit. Má dostatek úložného prostoru, dobře řešený držák na kufr. Je dobře ovladatelný na suchu i vodě. Má rád zatáčky i rovné rychlé cesty. Vynikající a nepostradatelný elektrický stojan. Plexi pořádně ochrání při větru i dešti. Skútr má imobilizér.

Melta
Melta napsal 15.09.16 v 14:53 6b.

Já mám x8,jsem s ním spokojen.Samozřejmě první investice byli...

Milan1963
Milan1963 napsal 28.06.16 v 09:38

tomcruise77
tomcruise77 napsal 28.06.16 v 05:39 10b.

Vítej mezi maxíky. Příště se trochu rozepiš.
Přeji krásnou kochačku.

mokomido
mokomido napsal 27.06.16 v 22:35 10b.

Ať slouží