Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník catmanPV
Vloženo 26.6.2016
Aktualizováno 20.8.2017

Mřížka před vodní chladič a čištička řetězu

Vloženo: 14.08.2016, Uskutečněno: 14.08.2016, Stav tachometru: 17500 km, Zhlédnuto: 23x, Firma: skotymoto.cz

Koupil jsem před cca 3 týdny krycí mřížku z nerezu od marselus.com
Dnes konečně čas na montáž - sundat přední kryt pod reflektory, sundat boční plasty - tím zpřístupněn chladič. Dodanými šrouby a plechogumovými podložkami přišroubovány horní úchyty, boční úchyty sedí přesně na díry, kterými je chycen boční plast. Distance mezi mřížkou a chladičem je necelý centimetr, tuhost by neměla dovolit vibrovat až na dotyk s chladičem.
Pršelo, nebyl čas ověřit. Zatím hodnotím pozitivně.

Koupil jsem pračku na řetěz Kettenmax ve Skotymoto.cz http://skotymoto.cz/kettenmax-ketten-max , přišla rychle, zastřiženy kartáčky, použito asi 2,5dl petroleje, řetěz je jak nový :) Pračku určitě doporučuju, cena u Skotyho je nej na trhu.

MaCe1971 (25) napsal 14.08.2016 v 21:07

Dik za tip na tu pracku retezu, vypada dobre a kvalitne.

• Blastery na řídítka

Sundal jsem kryty Polisport, které byly namontovány při koupi a namontoval jsem originální blastery od Suzuki. Snad mi už nebude foukat na ruce ve studené dny :) Zakoupeno za 1700Kč z www.globalmoto.cz

Vloženo: 31.08.2016
    Uskutečněno: 30.08.2016
  • Intercom Interphone F5MC

Protože moje milá Borůvka nakonec neodolala a pořídila si výbavičku a jezdí se mnou na výlety, zjistili jsme, že chybí možnost komunikace. Pořídil jsem tedy CellularLinee Interphone F5MC a namontoval do obou přileb. In

Vloženo: 16.08.2016
    Uskutečněno: 16.08.2016
  • Hlavní stojan

S Kalibrem jsme si zajeli na výlet pro vyrobené stojany. Jeden starý a jeden nový. Po příjezdu byla hned montáž, Stojan je precizně zpracovaný, v balení jsem potřebné šrouby, podložky i návod. Namazáno vazelínou, slože

Vloženo: 17.07.2016
    Uskutečněno: 17.07.2016