Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník catmanPV
Vloženo 26.6.2016
Aktualizováno 20.8.2017

Držáky kufrů a kufry

Vloženo: 09.07.2016, Uskutečněno: 09.07.2016, Zhlédnuto: 9x

Koupil jsem originální trubkové držáky Monokey pro GIVI/KAPA a hned je namontoval na Stromka. Vše pasovalo téměř na milimetr přesně... Kufry ale nešly nacvaknout, stále byl kufr příliš venku, západka nezapadla do zámkového vybrání na horním uchycení.
Řešení pak bylo jediné možné - zevnitř kufru jsem udělal dírku asi 5mm a na stole jsem tyčkou a dvěma údery kladívkem trošku vyhnul plechový zobáček (zámková západka) směrem ven tak, aby spolehlivě zapadl do zámkového vybrání na horním uchycení. Nyní už kufry drží jak přikované a já si při ježdění zvykám na jiný rozměr stroje :)

MaCe1971 (25) napsal 25.07.2016 v 15:28

"V plánu je naložení kufrů kamením nebo jiným nákladem a zkouška jízdy s náloží..." Moc bych to nepřeháněl, nosnost bývá jen kolem 7-10 kg, aby kufry nezůstaly na místě, když se budeš rozjíždět

• Blastery na řídítka

Sundal jsem kryty Polisport, které byly namontovány při koupi a namontoval jsem originální blastery od Suzuki. Snad mi už nebude foukat na ruce ve studené dny :) Zakoupeno za 1700Kč z www.globalmoto.cz

Vloženo: 31.08.2016
    Uskutečněno: 30.08.2016
  • Intercom Interphone F5MC

Protože moje milá Borůvka nakonec neodolala a pořídila si výbavičku a jezdí se mnou na výlety, zjistili jsme, že chybí možnost komunikace. Pořídil jsem tedy CellularLinee Interphone F5MC a namontoval do obou přileb. In

Vloženo: 16.08.2016
    Uskutečněno: 16.08.2016
  • Mřížka před vodní chladič a čištička řetězu

Koupil jsem před cca 3 týdny krycí mřížku z nerezu od marselus.com Dnes konečně čas na montáž - sundat přední kryt pod reflektory, sundat boční plasty - tím zpřístupněn chladič. Dodanými šrouby a plechogumovými podlož

Vloženo: 14.08.2016
    Uskutečněno: 14.08.2016