renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník catmanPV
Vloženo 26.6.2016
Aktualizováno 20.8.2017

Vloženo: 30.06.2016, Uskutečněno: 30.06.2016, Stav tachometru: 15300 km, Zhlédnuto: 9x

Včera couračky po městě (STK a dopravka) a dnes po dálnici PV-Ostrava a zpět. U Vražného na mě začalo výhružně mrkat hladové oko - dotankováno 15l a spotřeba skočila nad 5l ...co čekat - couračky a cesta ve 140 proti větru, co samozřejmě fučí rádo proti mě a odpoledne naopak = proti mě :) . Málem mě to shodilo, stromek se vlnil v náporech dost nepříjemně... DOmů jsem dojel těsně před deštěm a vyzvedl cestou držák na kufry za 3590Kč.
Fotit kvůli dešti ani nešlo, vyšlo to na sekundy :)

• Blastery na řídítka

Sundal jsem kryty Polisport, které byly namontovány při koupi a namontoval jsem originální blastery od Suzuki. Snad mi už nebude foukat na ruce ve studené dny :) Zakoupeno za 1700Kč z www.globalmoto.cz

Vloženo: 31.08.2016
    Uskutečněno: 30.08.2016
  • Intercom Interphone F5MC

Protože moje milá Borůvka nakonec neodolala a pořídila si výbavičku a jezdí se mnou na výlety, zjistili jsme, že chybí možnost komunikace. Pořídil jsem tedy CellularLinee Interphone F5MC a namontoval do obou přileb. In

Vloženo: 16.08.2016
    Uskutečněno: 16.08.2016
  • Mřížka před vodní chladič a čištička řetězu

Koupil jsem před cca 3 týdny krycí mřížku z nerezu od marselus.com Dnes konečně čas na montáž - sundat přední kryt pod reflektory, sundat boční plasty - tím zpřístupněn chladič. Dodanými šrouby a plechogumovými podlož

Vloženo: 14.08.2016
    Uskutečněno: 14.08.2016