Honda XL 125V Varadero (2006)

Vlastník j3nik
Vloženo 25.6.2016
Aktualizováno 30.12.2016

naprosto perfektní jako první motorka pro každého začínajícího jezdce...

Motorka koupena od FIRMA:Miramoto - Miroslav Vlček (Lišov)

První dojmy - na moje první dojmy si už přesně nevzpomínám ale jelikož mi bylo 16 a tohle muj první "stroj" byl jsem nadšen z toho jak vypadá a jede jako dospělá motorka... tak za 3 měsíce ježdění nadšení začalo pomalu upadat s každým větším kopečkem kde jsem musel podřazovat abych udržel alespoň 70km/h

Varánka jsem si vybral hlavně proto že mám přes 180cm a nechtěl jsem se hrbit na něčem jako třeba cbr. K rozhodování také přidaly dobré recenze a rady známých.
Zatím jsem moc motorek nevystřídal proto mé hodnocení berte s rezervou:)
začnu tím co je mi na varánku protivné...nízké plexi má tendenci nahrnout vítr a mouchy přímo na helmu, 125ka motor táhne 150kg+ jezdce a to jednoduše moc nezvládá.
Jinak jsem naprosto spokojen... na motorce se pohodlně sedí na obouch sedačkách i při delších cestách což ocení hlavně partnerka.
Na plnou nádrž se dá i s bagáží v pohodě ujed více jak 400km což myslím že je docela fajn
varánek má asi nejraději silnice kde není moc kopců ale pokud nezapomenete na tu váhu tak je i v lese jako doma

30.12.2016 si ji ovezl nový majitel... doufám že bude dobře sloužit

KarelZBR
KarelZBR napsal 24.07.16 v 12:07 10b.

2006 je dobrej Když budeš mít čas, koukni prosím na mojí. http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=106299