Honda CBR 600F (2012)

Vlastník AndreaCBR
Vloženo 22.6.2016
Aktualizováno 7.7.2016

Opět Honda, opět CBR600F, opět krasavice, stejný model ale rok mladší a o 100 tis. km mladší, opět Agama :) Když jsem ji náhodou v noci objevila na netu, bylo jasné, že do ní jdu a ráno bylo vše domluveno a další den vše zaplaceno, nákup bez zkušební jízd

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

První dojmy - Stejný model jako předchozí, takže jsem věděla, co od ní očekávat, ale o 100 tisíc km méně, tak je asi jasné, že rozdíl byl znát :)

Doplňky na motorce - Tmavé plexi, koncovka výfuku Akrapovič, padáky Barracuda, zadní blatníček, zadní držák SPZ + blinkry, vyhřívané rukojeti, držák na navigaci, systém datatag

Stroj jsem si vybrala, potože jsem se značkou Honda dlouhodobě spokojena a s modelem CBR600F mám již mnohaleté zkušenosti, jezdím dlouhé trasy a prostě mi vyhovuje po všech stránkách.
Motoricky spolehlivá (s přechozí jsem najela za 3,5 let 115 tis. km a motor stále šlapal jako u novotiny), prakticky bezúdržbová (pouze nutný pravidelný servis po ujetých kilometrech), naprosto bezporuchová, podvozek krásně tuhý ale ne příliš tvrdý, takže pohodlná na dlouhé cesty, lehká a lehce ovadatelná i pro holku, spotřeba nízká a i při vyšších otáčkách, s úložným prostorem je to horší, ale když dám magnetický tankvak na bandu a druhý tankvak na místo spolujezdce (kterého už pár let nevozím), tak i s mými civilními botkami na maxi podpatcích a s dárky pro přátelé není problém se na měsíční cestu sbalit :) :)
Prostě pro mne multifunkční motorka vhodná jak na Prahu, tak na rekonsteukce v Rusku, tak na cestu kolem světa, tak na okruh, jen do ostrého terénu ne :) :)

jps13
jps13 napsal 04.07.21 v 23:06 10b.

Moc pěkná mašinka,krásná kombinéza a majitelka.Tak hodně kilometrů bez nehody.

Lobo73
Lobo73 napsal 18.04.21 v 21:48 10b.

Njn..Honda ... venku počasí "o ničem", vyjet nejde, tak pročítám i deník motorky a doopravdy super. Perfektní !!! Motarkářka tělem ( ) i duší ... přeju hodně dalších km a vždy kolama dolů...

Čadil
Čadil napsal 19.03.18 v 18:05

Andrejko,dekuju.

Čadil
Čadil napsal 19.03.18 v 17:53 10b.

hezká mašina i fotky.jen tak dál.

lkvservisjirka
lkvservisjirka napsal 23.12.17 v 18:36 10b.

kráska jako ty