renocar_unor

Jawa 350/640 (1996)

Vlastník Kybergreg
Vloženo 21.6.2016
Aktualizováno 21.6.2016

No co, prostě třiapůle, tu znají všichni. Nevím, co bych tu měl ještě psát.

První dojmy - Jezdí jako třiapůle... První dojem byl ten, že je to docela silný. Ale předchozí zkušenosti z motorek jsem neměl prakticky žádné... Třiapůli znají asi všichni...

Motorku bych doporučil pro - Je to motorka pro fandy Jawy. Pokud chcete jezdit s komfortem obvyklým v dnešní době, poohledněte se po něčem jiném.

Původně jsem si ji vybral jako "začáteční" motorku s tím, že časem přejdu na něco lepšího. No, jak se říká, jestli chceš, aby se Pán Bůh pobavil, řekni mu svoje plány do budoucna... Takže jak už to tak bývá, nic lepšího už jsem nepořídil a "zbyla" mi tahle třiapůle. Dneska už se na ní dívám spíš jako na mladýho veterána. A provoz tomu celkem odpovídá - moc toho nenajezdím. Jednou za rok výlet na víkend s kamarády a to je tak všechno.

Kybergreg
Kybergreg napsal 19.10.22 v 13:23

Já ji prakticky neznal (myslím typ 350/640). Znal jsem kejvačky a panelky, ale novější Jawy ne. Přivedl mě k ní kamarád, který po pár letech chtěl zase začít jezdit, a protože původně měl právě takovou 640ku, tak si ji pořídil ojetou zase a já po jeho vzoru taky. Že to budou motorky na rozježdění (pro něj) a na naučení (pro mě). To bylo myslím v roce 2001. On pak po pár letech pořídil Tranďáka, teď už má Goldwinga, a já stále prdlám na třindě.
Letos jsem na ní vyměnil zadní madla za nosiče kufrů plus dva boční kufry, topcase už je taky jinej. Konečně nemusím vozit tankvak a další bágl na sedle spolujezdce. Možná bych mohl dát nějakou aktuální fotku.

JA-NE
JA-NE napsal 19.10.22 v 11:33 8b.

pamatam si ako som na nu čumel ako decko.. vo vyklade stali 3. biela cervena a modra.

Guzin
Guzin napsal 14.07.22 v 15:00 10b.

Motorka dobrá, ale tvé vyznání?? Snad si ani další motorku ani nekupuj. Při tvém ježdění bych radši volil motorku z půjčovny. Každý rok jiný model. Tak si je užiješ mnohem více a bude tě to stát mnohem méně. Zdar.

justyn
justyn napsal 21.06.16 v 21:04 10b.

Super třinda

Kybergreg
Kybergreg napsal 21.06.16 v 14:06

Díky, ona už teda oproti těm fotkám trochu zestárla... A taky se nedá říct, že by mi zrovna vyhovovala. Můj ideál je něco jako Afrika. Proto taky píšu, že ji beru jako takovýho mladýho veterána - tím pádem jí člověk leccos odpustí