renocar_unor

Kawasaki VN 1700 Voyager (2012)

Vlastník lahon
Vloženo 18.6.2016
Aktualizováno 18.6.2016

Tak jsem se stal daším,kdo vlastní tento koráb.

První dojmy - Jezdil jsem pět let na dragstar clasic 1100,taky žádný drobeček,ale voyager je opravdu koráb.Hned,když jsem na něm jel z bazaru,věděl jsem,že budeme dobří kamarádi a je tou pravou,na cestování po evropě.

Motorku bych doporučil pro - moto bych doporučil každému,kdo nejezdí jen tzv.okolo komína

Motorka byla čtyři dny doma a už jsem vyrazil s klukama na třídení výlet.Najeli jsme něco přes 700km.Jeli jsme na sever do Doubice a pak po západní hranici dolů na jih.Mám li popsat klady a zápory,začnu záporama.Větší hlučnost rozvodů,kterou jsem ale přestal vnímat,tzv.jsem si zvykl a menší ovladatelnost při nožním pohonu.Měřím 173cm,takže trochu problém,ale jen trochu.Když dopředu přemýšlým,kde zastavit a otočit se,tak je po problému.Samo,že klady převyšují,krásný zvuk,krásné jízdní vlastnosti,na ten výkon neuvěřitelný tah,výborná jízda i v dešti,který nás zastihl,manželka v zadním křesle úplně unešená,rádio je to poslední co bych na motorce chtěl,ale potěší.Automaticky se zesiluje s rychlostí,takže dobře slyšitelné,prostě pohodová hudbou proložená jízda.

lahon
lahon napsal 28.09.16 v 14:40

nevíte někdo prosím,kde bych sehnal,nebo koupil na voyagera český manuál?

lahon
lahon napsal 28.09.16 v 14:32

Tak jsem si v červenci a srpnu trochu zacestoval.česko-slovensko-maďarsko-srbsko-černá hora-8dní u moře a zpět,chorvatsko-bosna-zpět chorvatsko-slovinsko-rakousko a čechy.ujeto 2955Km a na mašinu jen samá chvála,ode mne i od manželky.v černé hoře se žije levněji jak u nás.doporučuji !!!

zain1
zain1 napsal 08.07.16 v 19:26 10b.

Hm, tak toto bych nutne potřeboval ! Krásná mašina!

MIKYTU
MIKYTU napsal 25.06.16 v 20:58

Nádhera a majestátnost

fanty
fanty napsal 25.06.16 v 07:45 10b.

Zatim mi tyto stroje nic nerikaji, ale casem se uvidi, az se vyblbnu. Tyto koraby se mi ted libi jen z jednoho hlediska a to takoveho, že na nich clovek tu prirodu vidi a citi a nema potrebu to honit i kdyz verim ze i to ten obsah umi. Tak prijemny kilometry s manzelkou a stastny navraty dom