Yamaha FZ8 N/S (2010)

Vlastník Hortom
Vloženo 17.6.2016
Aktualizováno 15.3.2024

Vloženo: 23.07.2018, Uskutečněno: 20.07.2018, Zhlédnuto: 23x, Firma: FIRMA:VANGELAS Corporation (Brno-Brno Město)

Tak Michelin Pilot Road 4 nakonec 9500 km. Což je asi slušný nájezd. Z toho jednou motoškola na brněnském okruhu, kde dostaly záhul. Je fakt, že teď ke konci jsem musel motorku hodně lámat do náklonu. Ale změna je život a spousta lidí tady chválila Pirelli Angel GT, takže jsem je taky zvolil. Výměna jako vždy profesionální u Vangelase v Brně během půl hodiny.
Jo a taky jsem musel koupit nový držák na SPZ, protože mi ho nějaký č...k ukopl. Takže jsem vzal i s podsedlovým plastem od Ermax.

• Sezóna 2019

Tak už jsem dlouho do deníčku nic nezapsal. Důvod je jednoduchý...jezdím a nic neřeším. Nové tlumiče a pneu Angel GT udělali z jízdy luxus (určitě můj subjektivní pocit). Loni jsem neustále laboroval s nastavením tlumičů

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.06.2019
    Uskutečněno: 25.06.2019
  • Repase tlumičů

Už delší dobu jsem věděl, že přední tlumiče šly do háje a nepomohla ani loňská výměna oleje. Rozhodnutí jasné - kompletní kontrola a případná repase u odborníka - Firma Vangelas Brno. A musím jen chválit. Přístup, ochot

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.06.2018
    Uskutečněno: 18.05.2018
  • Něco málo karbonu

Ta hnusná umělá hmota chtěla vyměnit... B-)

Vloženo: 03.05.2018
    Uskutečněno: 28.04.2018