KTM Duke 125 (2016)

Vlastník Kacka99F
Vloženo 16.6.2016
Aktualizováno 16.6.2016

,,Nejmenší Duke je nejen ambiciózně výkonný, ale má i dar upoutat jindy tak laxní pozornost soudobého člověka. Široké pneumatiky, 43mm trubky vidlic upside-down a úderná grafika, která osciluje mezi pouličním graffiti a motardovou úderností oranžových. Zk

První dojmy - Motorka padla hned do ruky,vzhledem k tomu,že to byla první 125,na které jsem seděla mimo motoškolu. Po vzhledové stránce upoutá pozornost většiny kolemjdoucích a krásně vynikne na parkovišti.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodný jak pro muže tak i pro ženy.

Na Dukyně byl jediný problém a to cena. Když ale přehlídnu tento faktor,nenaleznu jedinou chybu,díky které bych zaváhala o koupi. Vzhledem k mé výšce 163cm jsem se obávala toho,že budu mít problém při zastavování či celkovém řízení motorky,ale vše bylo v pořádku. Doslechla jsem se,že v opačném případě by šla snížit výška,ale to nebylo potřeba. Hned po příjezdu domů jsem se jela projet a pocit z jízdy byl více než skvělý,motorka se lehce ovládá.
Ke dnešnímu dni,kdy ji vlastním měsíc mám najeto 700km. S úložným prostorem se nedá nic dělat,není to skútr,ale pod sedačku spolujezdce se mi vešla lékárnička. Porucha nastala jednou,když jsem se nepovedeně rozjížděla. Po chcípnutí motoru motorka nereagovala, displej se odmítal rozsvítit a nevěděli si s tím rady ani kolemjdoucí motorkáři. Naštěstí jsem ji ale po 5 minutách nastartovala,asi potřebovala oddech nebo tam proběhl nějaký zkrat,zatím se to neopakovalo.
Jediné menší mínus je, že se musí zajet a nemohu vytáčet více než 7,5tis. otáček/min,což je rychlost 90km/hod. Ale tak s tím se nějak poperem.

todajzd
todajzd napsal 04.05.22 v 15:58

todajzd
todajzd napsal 04.05.22 v 15:58 8b.

Kóča.
Kóča. napsal 31.07.17 v 19:54 10b.

Pěkná. Hodně příjemných km bez nehody!

malda660
malda660 napsal 03.04.17 v 02:39

na začátek dobrej stroj

Delta
Delta napsal 08.02.17 v 19:52 10b.

dobrá volba