Aprilia SR Max 300 (2016)

Vlastník TomProv
Vloženo 16.6.2016
Aktualizováno 22.9.2020

Vloženo: 24.06.2016, Uskutečněno: 24.06.2016, Stav tachometru: 480 km, Zhlédnuto: 27x

Pomalu se blížím k první pětistovce najetých km. Tzn. že už mohu využívat celé stádečko koníků pod kapotou.
Dnes mi to zase chcíplo. Procpal jsem se na pražské křižovatce Horoměřická-Evropská až dopředu a tam mi to chcíplo a nešlo nastartovat To bylo troubení...
Nestalo se to poprvé. Před měsícem, po ujetí pár desítek km se mi to stalo asi 3x, vždy se zahřátým motorem. Hodil jsem to do A-Spiritu a prý jsou špatně přečtené info z nějaké sondy do řídící jednotky a prý se to stává jen u nových a ještě nezajetých skůtrů. Pevně tedy doufám, že to dnes byl poslední zádrhel.

• Aprilka prodána

Smutné loučení, ale snad bude novému majiteli dělat ještě dlouho radost. Prodal jsem ji proto, že chci zkusit zase něco jiného, vždyť to znáte ;-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 05.09.2020
    Uskutečněno: 05.09.2020
  • Najeto přes 23 000 km

Mám radost, že Aprilka jezdí jak má a nejsou s ní žádné problémy. Lítám na ní od jara do podzimu a když není náledí nebo ukrutná zima, tak i v zimě. Servis ve 20t. proběhl v pořádku a poprvé jsem měnil gumy. Šel jsem zas

Typ: Reportáž
    Vloženo: 05.06.2020
    Uskutečněno: 05.06.2020
  • Servis 10t./15t. km

Při servisu v 10t. jsem si neohlídal provedení všech servisních úkonů,které předepisuje manuál. Tak se stalo, že se zapomnělo na 1. výměnu řemene a válečků. To jsem zjistil až při servisu v 15t. km. Servisman povídá, že

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.08.2018