Harley Davidson XL 883R custom (2003)

Vlastník Marchelo3
Vloženo 14.6.2016
Aktualizováno 23.7.2017

No prostě je to HD pro někoho obdivovaný a pro jinýho zatracovaný.

První dojmy - První dojmy?Jednoznačně zvuk páč prázdný Scrimineaglový laufy dělaj svý pak samozřejmě vzhled protože tohle je né něco jako Harley ale opravdu Harley no a samozřejmě kdyby to nejelo tak mě to nezajímá.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji tomu kdo má rád pořádnej zvuk a rád se ve svým stroji šťourá jinak to ani nelze.

Tak prvně úplně prvně když jsem na ni sedl a byla téměř nová tz. obsah 883 to jsem myslel že sedim na Jawě 350/639 no hrozný.Hádéčko jsem koupil od bratra který ho nechal přestavět na 1200 a po čase se Sportstyho rozhodl prodat tak jsem vzal pro jeho vzhled typ a proto že jel moc pěkně s jízdníma vlastnostma to už bylo horší.Brzdy díky dvoum kotoučům v předu celkem ucházející odpružení na zadku díky krátkým tlumičům bídný a sériový sedlo tak na něm má polovička vydržela sedět max. 20km.Hádéčko mám už cca 6 let mezi tím jsem ho trochu načernil upravil z. blatník řidítka posadil do původních úchytů sehnal a upravil jiný solo sedlo z novějšího modelu (jinak mám ty fuj housle ale jsou mooc pohodlný)blinkry na zadku z novyho typu tz. sv. v blinkrech,screamineaglový zapalko vyměněno za obyč páč začalo zlobit,karbec 45,výkonňejší indučka,kuriakin sání atd. nyní prošla repase klikového hřídele,výbrus válců,výměna jednoho ventilu a výměna vaček za sériové
mg=http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2016/24/354858_fbimg1465856820047.jpg][/img]

Frenk81
Frenk81 napsal 24.07.17 v 06:07 10b.

Patrik80
Patrik80 napsal 10.09.16 v 13:03 10b.

pěkný, ať slouží, 10b

lochi
lochi napsal 20.06.16 v 15:07 7b.

Tak Marcelíííno když už jsi to trochu poladil k obrazu svéému tak at sloužííí

HARYK666
HARYK666 napsal 15.06.16 v 21:19 10b.

erko je nejhezčí!