Yamaha XJ 600 (2003)

Vlastník Viktorinek
Vloženo 13.6.2016
Aktualizováno 17.6.2016

Pěkná, tichá, pohodlná, komfortní na jízdu do města.

Suzuki SV 650S: Cena, stav, počet majitelů.
Honda CB 600S Hornet: Cena, stav, počet majitelů.

První dojmy - Pohodlí, manévrovatelnost, relativně lehká, nízko sedadlo, Zklamání z výkonu (je to 2 ventil, takže se to chová jinak než 4 ventil), lineární tah motoru od 2500 otáček, krátká převodovka, stabilita nad 150km/h nic moc, nelze jezdit bez držení řidítek z důvodu klepání po 0,5s od puštění (málo kdo vyřešil). Jinak pohodlná, do města jak dělaná. Do práce z práce optimální. Jízda v poho mezi 80-110.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho z práce do práce, kdo jede max kolem 80-110km/h.

Doplňky na motorce - Kufr GIVI pro 2 přilby, přední plexi GIVI, hlavní stojan.

Průměrná spotřeba - 3.805 l/100km

Mám najeto cca 450 km. Motor tichý, včetně výfuků. Pohodlná, až na klepání řidítek při puštění případně při lehkém držení je potřeba dávat bacha..Brzdy luxusní, až moc ostré. Motor je jak 2 ventil v autě, táhne dobře v nízkých otáčkách, ale nechá se i v pohodě vytáčet až moc měkký přední tlumič. Zbytek časem.

Viktorinek
Viktorinek napsal 25.08.16 v 14:24

Tak najeto pres 5 tisic km ... za cca 3 mesice a klepani riditek me porad sere od 100 do XXX je to pohoda. klidne bez drzeni a bez klepani ale pod 80 je to des

jenacukr
jenacukr napsal 14.06.16 v 21:55 6b.

Nazdar, tak přesně takto vypadaly moje první dojmy s moji xj 600, ale dal jsem jí čas a vyplatilo se, začíná mě bavit čím dál víc, taky jsem hned přemýšlel o něčem jiným, a navíc mě švagr řekl že pokud nebudu jezdit na této motorce kolem 7000 ot/min. nemám nato abych přemýšlel o něčem silnějším, takže pokud jezdíš v těchto otáčkách jdi dál, přeji mnoho štasných km.