Suzuki GSF 600 Bandit (2000)

Vlastník losjirkos
Vloženo 4.6.2016
Aktualizováno 6.5.2018

Zatím se seznamujeme ale vypadá to, že to klape Moje první motorka takže mám respekt !

Honda CB 600F Hornet: V okolí žádná slušná nebyla a víc se mi líbil bandit

První dojmy - První dojmy...Nechtěl jsem na ni jezdit dokud neudělám základní servis jako olej, filtry atd. a nepřepíše se na mě. No a tak stála dva dny v garáži a já na ni jenom čuměl jak kdyby byla ve výloze. Objednal jsem se na technickou ( končila další měsíc) a hlavně na evidenčku. Ráno jsem teda na ni sedl a jel na poštu ověřit podpis na plnou moc. Jízda po městě asi dva kilometry a začínal jsem být na sebe nasraný, že jsem nejezdil už ty dva dny. Na poště to byla rychlovka a valil jsem na evidenčku. A to byla už jiná. poprvé jsem ji zkusil vytočit (do červeného ještě ne :-)) a ... prostě paráda. Udělal jsem technickou kterou mám od bytu asi 15 kiláku a zpátky jsem najel o hooodně víc :-D

Prostě bandit. Četl jsem dobré recenze na netu a známý mi ji doporučoval. Původně jsem chtěl polokapotu ale chtěl jsem ji hned a žádná nebyla poblíž Možná je to nakonec i dobře protože to velké kulaté světlo má svůj charakter
Moto jsem koupil po holce. Měla tam snížené sedlo a hodně vysoké a celkem úzké (řekl bych) řídítka. Známý mi říkal, že když do řídítek hodím třásně tak to bude vypadat jak čopr Je fakt že to snížené sedlo mi nevyhovovalo (už je tam origo) a ty řídítka taky vyměním. Jinak motoricky je pro mě dostačující. Ještě musím nechat seřídit a vyčistit karburátory (sám si na to netroufám).

Čadil
Čadil napsal 01.04.18 v 18:29 10b.

tak at jezdí

summerandy
summerandy napsal 18.06.16 v 15:08 10b.

hodně happy kilometrů, vlastně všechny happy kilometry