Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník Johnybruza
Vloženo 2.6.2016
Aktualizováno 2.6.2016

Pohodlná mašina, která se mi líbí, baví mě na ní jezdit a nikdy mě nikde nenechala.

Honda XR 125: Žádný dobrý kus odpovídající ceně jsem nenašel.

První dojmy - Při kupování jsem stál před motorkou a málem jsem ji nezkontroloval, jelikož mi v hlavě hrálo: do háje, já kupuju mašinu, já kupuju mašinu! :D Projel jsem se, škubala se mnoum jelikož jsem před koupí najezdil tak možná kiláky v autoškole. Bylo to prostě super a nelituji toho, že jsem si jí koupil.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro mladší jezdce nebo pro starší pány co se chtějí kochat krajinou :D Závodníci by si ji určitě kupovat neměli.

Doplňky na motorce - Zatím jen kufr a kryt motoru.

Motorku jsem si vybral, jelikož se mi líbí velký cesťáky, ale jelikož na takovou mašinu jsem neměl věk, papíry ani peníze na velkýho cesťáka, chtěl jsem se nejdřív připravit alespoň na pořádné velké "dváce".

Jede klidně a pohodově. Není to závodník, už kvůli váze a kubatuře, ale má něco do sebe. Zatím mě díky bohu nikde nenechala a doufám, že nenechá. Motor moc nevibruje, jde hezky do otáček, maximální možná spokojenost. Taky se při rozjezdu nemusí moc vytáčet, bere celkem od spodu. Akorát do kopce je líná jako prase a možná i to prase by se nahoru dostalo dřív. Podvozek mi vyhovuje, nic víc není třeba dodávat. :) Každý, kdo se mnou jel byl spokojený i při delší cestě, jelikož sedlo je celkem pohodlné. Nikdo si zatím nestěžoval a spíš si pochvalovali. Úložný prostor pod sedlem ujde, mě stačí, že se tam vejde lékárnička a nářadí, zbytek narvu do kufru.
Na spotřebu nejezdím, ale co jsem tak sledoval tak maximum bylo 5 litrů, když jsem tomu dával "na prdel". Servisuji pravidelně u známých v servise a bazaru. Nic víc asi nedodám.

Zatím jsem lítal převážně na silnici a v drobném terénu kde se cítí asi nejlépe. Na velký terén to určitě není. Spíš lesní cesty, okresky, město apod.

Cestuje se s ní perfektně, narve se na ní spousta věcí a určitě bych se pustil do cestování celou Evropou, mít na to peníze a čas.

Johnybruza
Johnybruza napsal 21.06.16 v 10:15

Díky zatím slouží celkem obstojně, ale na ajře už bude nává dofám

Eyky
Eyky napsal 07.06.16 v 00:23 10b.

Jj. Taková je přesně..
Ať slouží jenom pro radost..

Johnybruza
Johnybruza napsal 06.06.16 v 20:20

Díky už se chystám na novou na jaře

TomasK7
TomasK7 napsal 03.06.16 v 10:05 10b.

Jen jsem si to přečetl, hned jsem vzpomněl na své rané začátky a první motorku :)