Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník x-t.y.n.a
Vloženo 31.5.2016
Aktualizováno 31.5.2016

Zalíbil se mi vcelku zajímavý a nadčasový design motorky, ale je fakt, že ne každému se zalíbí, jak já říkám je tak ošklivá až se mi líbí.

Honda CB 600F Hornet: má jí každý, rozhodla jsem se pro něco více neobvyklého na našich silnicích, navíc je přesycený trh a motorka by se hůře prodávala.

První dojmy - První projížďka po třech letech v sedle jsem měla pocit, že mi to utrhne ruce :D parádní zátah už od spodních otáček, jo dvouválce mě prostě baví.

Motorku bych doporučil pro - pro dámy, začínající lehce vyježděné jezdce i pokročilé...proč ne.

Doplňky na motorce - doplňky asi žádné krom "no name" laďáku, který má vcelku zajímavý zvouček a sem tam si i práskne, hrozně se mi to líbí

Jak už jsem psala výše, ze dne na den jsem se prostě zbláznila, že si musím pořídit motorku, alespoň na tuto sezónu, když jsem před třemi lety prodala svou ER5 s tím, že se k motorkařině už nevrátím, koupila jsem kabriolet a užívala jízdy v kabriu, ale nebylo to ono, takže jsem začala hledat, co si asi pořídím začala jsem Hornetem, pak když jsem viděla nekončící nabídku těchto strojů mě přešla chuť...má to každý a prodávala bych to pak sto let, pokračovala jsem SVčkem, žádné mě nezaujalo a ani se mi tolik nelíbí a pak mě napadla právě ER6, dělala jsem na ní autoškolu a celkem mě bavila, jak motorově, tak i vzhledem, ona je tak ošklivá, až se mi líbí, přední světlo je prostě jiné, nadčasové.
Zapřáhly jsme káru a vyrazili směr České Budějovice, s prodejcem jsme si plácli, i přes nějaké nedostatky (sjeté pneu, přední destičky na výměnu).
První jízda mě celkem překvapila motorka má krásný zátah už od spodních otáček, nemusí se točit jako běžné čtyřválcové šestky, od 130km/h už celkem fouká, další překvapení vždyť to vůbec nebrzdí, po zkoumání předních destiček jsem zjistila, že už jim moc nezbývá (prodejce mě na ně upozornil, ale říkal že výměna nespěchá...spěchá a hodně, takže objednáno), dále v origo zrcátkách není téměř nic vidět, nechápu soudruzi v Japonsku v tomto udělali chybu, co se týče posedu, ten je v pořádku a krásně se svými 165cm dosáhnu na zem.

Zatím více poznatků nemám motorku mám 3dny, postupně budu své dojmy doplňovat. Dnes dorazí nové pneu, tak se už nemohu dočkat, až vyjedu někam za zatáčkama.

Mattes85
Mattes85 napsal 18.08.20 v 22:28 9b.

Ty jo, fakt fešná. Navíc jak nemám rád žlutou, tady to vypadá až skoro výborně, řekl bych.

context
context napsal 29.06.17 v 19:14 10b.

Pěkná kawa přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

dopaa
dopaa napsal 07.07.16 v 19:35 10b.

najel jsem na ní pomalu dvacet tisíc km a nikdy mě nepřestala bavit je to dobrá volba a hlavně spolehlivá za celou dobu bez jediného zádrhelu

dzarmil
dzarmil napsal 11.06.16 v 20:58 10b.

Já to říkám pořád "dvouválem" se nic nezkazí .Přeju radost a požitek z jízdy v sedle této motorky .

x-t.y.n.a
x-t.y.n.a napsal 31.05.16 v 13:47