Suzuki GSF 1200S Bandit (2003)

Vlastník crazymax29
Vloženo 29.5.2016
Aktualizováno 17.4.2020

Klasická bandaska ve stříbrnym kabátu.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

První dojmy - Moje druhá mašina a první sportovní cesťák po chopperu, tudíž první dojmy byly asi typu to jede jak hova.o či ty otáčky jsou asi nekonečný. :)

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtějí hltat kilometry a občas si i zablbnout

Jelikož ji měl kámoš a vyzkoušel sem ji, volba byla jasná. Sedm let na chopperu, tak byla třeba už nějaká změna, aby člověk mohl taky někam dál a hlavně pohodlně. Bandit je skvělej pohodlnej cesťák s možností proměny v lehkýho "sporta". Parádně sedí v zatáčkách a je skvělá volba i pro méně zkušené řidiče, protože dokáže odpustit spoustu chyb. Relativně slušnej rám, skvělej nesmrtelnej motor pocházející z ostřejší GSX-R a na tý mojí pro pohodlí mojí prdele gelové sedlo. To jsou asi výhody. Mezi nevýhody bych zařadil asi jen slabší brzdy a časem neskutečně na nervy lezoucí vrzání a rezonance od plastů kapotáže u S-ka.

Čadil
Čadil napsal 01.04.18 v 18:45 10b.

super

crazymax29
crazymax29 napsal 30.05.16 v 20:56

Decathlon
Decathlon napsal 29.05.16 v 20:20 10b.

Pěkný. Také jsem o něm přemýšlel, dokonce byl v úzkém výběru, ale po zkušební jízdě jsem zjistil, že to není moje parketa. Tak ať ti dobře a dlouho slouží!