Yamaha XV 750 SE custom (1983)

Vlastník CharlesD
Vloženo 27.5.2016
Aktualizováno 27.5.2016

Stavba pro sestru. Požadavky zněly: Levná, hezká, mírně výstřední, pohodlná, nízká, přiměřeně výkonná.

První dojmy - První dojmy byly rozporuplný. Byl to poměrně velkej šrot a dávat jí do původního stavu se mě moc nechtělo. Zvolil jsem přestavbu do ducha starých časů a tím jsem chtěl splnit zadání na mírnou výstřednost.

Motorku bych doporučil pro - To se uvidí..

Doplňky na motorce - Doplňky jsou různý..

Tento stroj jsem vybral pro nízkou cenu, dobrej posez pro ženu a solidní výkon motoru. Proběhla repase motoru, karburátorů, výmena ložisek v kolech a krku, jiný řidítka, světla, sedla, blatníky, lehká úprava podsedlovýho rámu a výměna všeho co se mi zdálo, že je v p*deli. Po první zkušební projížďce jsem byl spokojenej s jízdníma vlastnostma a tak začala úprava zevnějšku na novou tvář. S lakováním bylo docela dost práce, ale když už jsem se do toho dal, tak byla snaha o to nejlepší. Sedla ušil moc šikovnej pán co se živí čaloněním veteránů v Klatovech. Ostatní věci jsem pohledal ve skladu veteše co mám doma .

bewec
bewec napsal 21.10.19 v 18:27 10b.

Spousta práce správným směrem. Rrepekt

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 19:38 10b.

Jonáš90
Jonáš90 napsal 09.02.17 v 11:30 10b.

, opět hezkej kousek , samo 10 b , ať se daří

Drtikol82
Drtikol82 napsal 03.06.16 v 22:11 10b.

dobrá práce

Vitigo
Vitigo napsal 03.06.16 v 19:05

vytvořil jsi z vraku krásnej stroj, klobouk dolů len tá prilba v barve motorky chýba super 10 b