Yamaha XT 600 E (1995)

Vlastník umělec2
Vloženo 26.5.2016
Aktualizováno 26.5.2016

Moje čtvrté XT vždy si myslím, že je něco lepšího a pak zjistím, že není. Až na skútry...které mají taky něco do sebe.

BMW R 1150 GS: Je to moc velká motorka do terénu

První dojmy - Mám nejsilnější verzi bez restrikcí takže údajně 33kW. Sílu má jen rychlost ji chybí.

Motorku bych doporučil pro - Po mně pro vás. Pro vás co se chtějí bavit a né zabít na Hayabuse. Pro ty co nepotřebují masírovat ego a raději si masírují prdel.

Doplňky na motorce - Jako vždy zásuvka, nosič, demontáž tlumiče a následná jeho montáž, centrální stojan, padací rám.

Proč? No protože je na vše, tedy cestování, do terénu, práce, Prahy i Rumunska.
Najeto na ní pár kilometrů mám a moje zkušenosti jsou, že by mohla být o 80kg lehčí a pak by ji výkon přebýval. Zase by jí ubyla spolehlivost. Vše je na ní kvalitně zpracováno. Úložný prostor je nulový jen nářadí. Se spolujezdcem je to tragédie. Brzdy když musím používám obé pak je to dobré. A v terénu to stačí. Nutno měnit brzdovku, aby se nevyvařila. I destičky raději slušné. Spotřeba se pohybuje okolo šesti litrů. Vždy když koupím měním olej, brzdovku, pneu a řetěz. Ostatní promažu včetně podvozku tlakovým lisem. Na této mám i centrál, který jsem vždy chtěl. Při jízdě v terénu cvaká a tak jej nejspíš demontuji. Přidělám si zásuvku na 12V a držák telefonu, který jsem koupil na kolo v Datartu za 300,- - uvidíme funkčnost. Motorka se nejlépe cítí na výletu a polních cestách. Lze s ní jezdit tak, že sjedu gumu Mitas 07 za 3000km. Taky může ta samá vydržet 15000km. Nejdál jsem s ní byl v Rumunsku. Sedlo se pak stává masochistické. Ochrana před větrem žádná. Díky tomu se rychlostní limity překračují jen ve vesnici a maximálně o 90km. A to se vyplatí. Cestuji nalehko jen kufr v něm spacák a pár triček které průběžně vyhazuji nebo peru. Kdybych měl prachy nazbyt koupil bych KTM 690 R. Myslím že navíc 25 koní a i váha minus 50kg musí být sakra znát. jen to bude na úkor životnosti, myslím. Ale to při dostatečných financích není nutné řešit. Já to řeším, neboť jsem důchodce. Je spolehlivější než většina ženskejch. Většinou dá a i v zimě. Při delším přesunu zalehnu, ha ha, naložím tomu a čekám co se bude dít. Motor hřeje vrčí a jede a jede. Potřebuje přestávky na jídlo, cigáro - čerstvý luft, porozhlídnout se po okolí a tak. tak až se budete chtít bavit nedejte na její surový a starožitný zjev, ona vám určitě DÁ!!! Ta na tuti vám jediná dá dá dá!!!

ankur099
ankur099 napsal 26.01.22 v 14:48 2b.

This is most popular online game play online free bejeweled 3 such a awesome game.

kutavi
kutavi napsal 26.04.19 v 07:55 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 27.05.16 v 19:08 10b.

Luxusní jednobuch

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 26.05.16 v 20:36 10b.

XT je pojem a věř že vím o čem mluvím já ho taky měl ale ustoupil novější lásce.Jasných 10 bodů.

Barney
Barney napsal 26.05.16 v 10:20 10b.

Pěkné XTéčko, legenda ve své kategorii.