Kawasaki Z800 (2016)

Vlastník mára929r
Vloženo 26.5.2016
Aktualizováno 13.6.2017

Lehká, hravá a snadno ovladatelná s dostatečnym krouťákem a přijatelnym výkonem, která mi vyhovuje na občasné blbnutí kolem komína

Motorka koupena od K2 Moto (Praha) - Perfektní a profesionální přístup což je dneska vzácnost!

Honda CB 1000R: zelená padla líp do ruky

První dojmy - Hned při prvním nasednutí mi sedla jak prdel na hrnec, takže bylo jasný že si budeme rozumnět a po první jízdě bylo rozhodnuto. zatím jsme ve fázi zajíždění, takže točit 4 tis otáček je na šestku necelých 75 km/h což je za trest, ale to se nedá nic dělat a jsem si jist že dobře zajetý stroj to vrátí v podobě dlouhé životnosti a správnou funkčností motoru.

Motorku bych doporučil pro - pro ty co si rádi hrajou, nechtějí lámat rychlostní limity ani brutálnim krouťákem přetrhávat řetěz :-D

Doplňky na motorce - širší řídítka + gripy + závažíčka + stavitelné cnc páčky, plexi Pluig, krovka, gipro, padáky, laďák Mivv

tento stroj se povedl svým vzhledem a funkčností, proto byla volba jasná. pro blbnutí ideální stroj, na delší cestování ve dvou to asi nebude to pravý ořechový, ale co si budeme vyprávět, motorka tohoto typu je prostě jen pro jednoho (doufám že to neuvidí drahá polovička, utrhla by mi koule!)
časem přibude i nějaký "tuning" v podobě plexi, krovky, a podobných píčovin. možná přibude i laďák, ale to až po řádnym zajetí.
takže se pustíme do zajíždění ať to máme oba za sebou a hurá k novýmu dobrodružství...
tak rok se sešel s rokem, máme za sebou druhou garančku a přibylo nám víc než dost doplňků za více než hodně peněz!
začneme postupně co bylo vyměněno, vylepšeno - širší řídítka + gripy + závažíčka + stavitelné cnc páčky, plexi od pluig, krovka, padáky na kyvce (hlavní padáky ještě nenamontovány), a při druhé garančce samozřejmě vyměněn oil + filtr (najeto jen 5800 km) instalováno gipro a samozřejmě laďáček mivv, který stál raketu, ale ten zvuk je nehumánní a nekřesťanskej zároveň

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 05.11.16 v 12:36 10b.

KAWASAKI je super

Kasinak
Kasinak napsal 27.10.16 v 21:05 10b.

Super mazel... Ať slouží!

BadRX
BadRX napsal 04.10.16 v 14:25

Moc pěkná mašina!

koubasj
koubasj napsal 10.06.16 v 17:23 10b.

Velká paráda.Přeji ať maká

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 02.06.16 v 23:04 10b.

Krásná záležitost!