renocar_unor

Suzuki VZ 800 Marauder custom (1998)

Vlastník exyp
Vloženo 25.5.2016
Aktualizováno 29.7.2020

Již na fotce je vidět , že zaujme na první pohled - sluníčko na chromu jí rozhodně sluší.

Motorka koupena od poulie (Kurovice) - Férový mladý kluk - řekl co o ní věděl , zbytek nechal na mě.

Honda VF 750C: Už se mi zdála do ruky hodně \"divoká\", ikdyž myslím , že by se dala zkrotit -časem , ale přítelkyně má Drakouše a tak jsem jí nechtěl \"ujíždět\" .

První dojmy - Jak tady někdo psal a jak jsem několikrát i četl - je trochu neklidná na zadní kolo,ale přisuzuji to také mému necitlivému chování k ní , spojce a řetězové sadě, která potřebuje vyměnit. Na první jízdě a seznámení mi neseděly široká řidítka , ikdyž uznávám , že takto je citlivější ,ale jdu do menších. Navíc budu muset zpět udělat "vykuchané" výfuky - nedá se to poslouchat!!

Motorku bych doporučil pro - Domnívám se , že to není úplně pro začátečníka - dobrzdi 230kg + 110kg chlap jen předkem - není žádná sranda a chce to trochu myslet dopředu a znám pár "pilotů" ,kteří by asi měli problém ji trochu víc položit do zatáčky v rychlosti.

Doplňky na motorce - Zatím nic.. tak jak je tak jsem koupil,chci změnit
1 - nová řidítka
2 - plexi
3 - předkopy
4 - sedlo
5 - zrcátka - bohužel

Jediné co mohu poznamenat jsou první dojmy..zvykáme si na sebe.
Sedlo na pohodlnou a dlouhou jízdu se mi zdá hodně úzké , mám 187cm a víc jak 100kg váhy, tak že nějak se tam musím začít "skládat", ale rozhodně užší řidítka to chce, předkopy a popřemýšlím co se sedlem - našel jsem jedno z 1500stovky Intrudra , ale je delší a nepasuje - škoda - celá sada byla za rozumnou cenu a rozhodně minimálně o 1/3 sirší..
Dojmy se zadního kola, zatím to přisuzuji řetězovce, trošku se sem tam zavlní po přeřazení , ale není to žádná hrůza.

Tak po skoro 4leté radosti s mým Maroušem, musím přiznat - výfuky zůstaly , nakonec jsme se do té detonace zamiloval. Přidal jsem vyšší plexi , není originál, myslím že to je z 1500, ale vynikající služba, přidal světlo , placky na nohy , sedlo ještě né ,ale mám jej už připravené jen v zimě jsem chtěl doupravit .
Jenže utrhnul jsem si zadní stehenní sval a tak nenasednu a když už se nasoukám , tak mám problém tu váhu na levé noze udržet.

Rydlos
Rydlos napsal 20.11.17 v 21:34 10b.

Hezké vzpomínky...fešanda. Kolama dolů kamaráde, kolama dolů ;)

exyp
exyp napsal 19.08.16 v 23:41

Jen mě nějak rozčiluje počasí ... Vás také ??
Tento měsíc jsem už 5x leštil a ani jednou nevyjel - kvůli dešti!!

exyp
exyp napsal 19.08.16 v 23:39

Dogino -
děkuji za správňáckou připomínku, byl jsem u Tebe na mrknutí - když jsem uvažoval o Marouškovi - jak mu pěkně říkáš .
Dlouho jsem přemýšlel - jak s oslovením , protože vztah přichází až s jménem ...moje přítelkyně má XVS - berušku a já tak trochu zatím tápu.
Široká řidítka - už jsem vyměnil, světla také, přidal plexi a teď ještě něco kam dát pořádně nohy a nakonec ty vykuchané "laďáky" , jinak mi na technické utrhnou hlavu..
Stále si nemohu nějak zvyknout přechod z kardanu na řetěz - mám pocit , že je chyba v mých rukách .. JInak, jak už jedeme , tak už je to moc fajn o proti XVS - při předjíždění mizím v dáli.. a stále musím kontrolovat zrdcátku, zda moc neujíždím přítelkyni ...
Ještě jednou děkuji za Tvůj komentář a také profil kde jsem si početl..

Tak kola stále dole a pohodu..

dogina
dogina napsal 24.07.16 v 13:09 10b.

pěknej maroušek píšeš že to chce užší řídítka? První věc co jsem měnila, s těma úzkýma se nedalo jezdit :)
Jinak hodně zábavy a štěstíčka

fatman
fatman napsal 01.06.16 v 18:32 10b.

Gratukuju !
Když přišel Marauder na trh, tak jsem ho hrozně chtěl ...A to jsem měl Intrudera 1400!
Tehdy novej, dravej styl, který kromě Magny moc k vidění nebyl...
10bodů a dávej na sebe a na Hrdlořeza bacha !