Gilera Fuoco 500 (2008)

Vlastník JosefS
Vloženo 25.5.2016
Aktualizováno 22.3.2023

Pěkný a zabavný stroj, myslím, že nenechá někoho chladným, rád se za nim ohlédneš, dvě světla, tak snad je i viďet.

Gilera Nexus 500: Nejsou moc na prodej a pokud tak odjeté, nebo z Itálie.

První dojmy - Jede super a s laděným výfukem to nemá chybu. Pěkný zatah. Super posed a ochrana řidiče.

Doplňky na motorce - Kufr orig. Gilera, výfuka LeoVince, vyšší plexi, multivar variátor
[img=][/img]
[img=][/img]

Chtěl jsem něco na dojíždění do práce a na výlet s manželkou' také něco co je extravagantní, účel splňuje . Pokoukával jsem po maxiskutrech, ale pak byla toto jasna volba. Stroj je jak nový, je doplněn o vyšší plexi, takže ochrana paráda, s kufrem a laděným výfukem LeoVince, bylo rozhodnuto. Najeto zatím 350 km, ale během chvilky jsem si zvykl na dvě kola ve předu, je to prostě skůtr. Zatím spotřeba super a užitná hodnota také. Najeto zase něco' tak skušenost s tankodromem je lepší trochu přidat a nechat techniku aby si sama poradila, jinak je to jak jet na nějakém žebřiňáku. Pokud netaham jsem spotřebou přkvapen, ale zatím se neubráním svému pokušení. V zatáčkách více důvěřuji dvoum kolům a je to super. Najeto tisíc km a super, spotřeba s chotí 4,4 l, takže super.

PaVer
PaVer napsal 31.07.19 v 22:02 10b.

je to můj sen, na trojkolce jsem zkoušel jednou a bylo to skvělé! neskutečná jistota, dovádění na kruháčích a v uličkách, no prostě paráda!

Sharki
Sharki napsal 24.07.18 v 11:49

Hele jaký výfuk tam máš? od leošvince tipa??

mikni
mikni napsal 18.07.17 v 13:41 10b.

moc se mi líbí a příští týden si pro ní jedu