Honda VT 750C Shadow (2007)

Vlastník Rea
Vloženo 23.5.2016
Aktualizováno 23.5.2016

Vzhledem k tomu, že jsem ženská, tak je hlavně vizuálně krásná. A jezdí perfektně. Je i pohodlná na dlouhé cesty.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Liberec (Františkov-Liberec X

První dojmy - První dojem - nervozita. Po druhé už nadšení. Motorka mi absolutně sedla. Jet na ní je opravdu zážitek. Samozřejmě, že přišly malé kosmetické úpravy. Aby byla víc holčičí. Pro pohodlnější jízdu a tak. Nelepší je její výška. Pro ženskou ideální, protože je nižší. A vůbec nemám co napsat ze záporných věcí. Prostě nejsou.

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem k dobré ovladatelnosti a spolehlivosti klidně i ženským.

Doplňky na motorce - Přidala jsem plexi. Dala chromové gripy a stupačky. Kožené boxy a větší opěrku. a v neposlední řadě takové ty holčičí blbinky.

Motorku jsem vybírala hlavně podle toho jak vypadá vizuálně. Pak podle výšky. Abych pohodlně nastoupila. Technické parametry neřeším. Asi jako většina ženských. Ale ovladatelnost je perfektní. Jen pokud by měl někdo kratší ruce, měl by asi problém do zatáček, protože má řidítka s širším rozpětím. Naprosto neporuchová. Bez problému uveze i dva větší jezdce. Jediný problém byl do prudkých kopců. To mám pocit, že ji neudržím,. Ale to je také tím, že nemám sílu jako chlap. Ale zatím jsem zvládla vše.

Juraj22
Juraj22 napsal 30.09.20 v 20:06 10b.

Krásná mašina s krásnou paní, super

benďa135
benďa135 napsal 05.08.16 v 03:59 10b.

ahoj. je nadherna. at slouží

Kimeček
Kimeček napsal 04.06.16 v 17:05 10b.

Fakt pekna ty i moto

Temnice
Temnice napsal 31.05.16 v 07:29 10b.

Appe
Appe napsal 30.05.16 v 19:03 10b.

Dobrá volba, sluší vám to oběma