Kawasaki KLE 500 (2004)

Vlastník chesterfield
Vloženo 22.5.2016
Aktualizováno 17.6.2016

v cr nedoceněna vybiral jsem mezi pegasem transalpem a yamahou xt660 no kle to u mě vyhralo zabavna lehka motorka ktera se nebojí terenu a da se s ní i k moři samozřejmě ma své slabiny

První dojmy - lehke obratné zabavné

po pegasu a kawasaki zzr opět vyhrala kawasaki kle
klecko se mi dlouho libílo a po zzr zmena dvou valec se snaží ale chybí kroutak to jsem vědel a dal přednost otackam a fun faktoru
moc se mi líbí točivej motor ovladatelnost ,lehkym terenu pohoda, uplne super na rozbity česky silnice dalniční presuny jsou taky ok na pětikilo to docela jde
cestovaní za mě v pohodě

uup20
uup20 napsal 24.10.16 v 07:58 8b.

Zdravím...před týdnem jsem pořídil KLE 500 rok 2000 a chci se zeptat, kde by se dal sehnat přední štít co máte na svém KLE...vysoký a zatmavený...děkuji ...uup20-Petr

Petr_TA
Petr_TA napsal 17.06.16 v 21:39 10b.

Povedená strojovna

Pepé81
Pepé81 napsal 22.05.16 v 18:24 10b.

Pěkná Ať slouží...

chesterfield
chesterfield napsal 22.05.16 v 17:22

jo dík dík po pegasu a zzr je to změna příjemna na pětikilo slušej výkon je to dvouhrnek co se nebojí otaček tak i na dálnici se to dá jen by to chtělo trochu větší nadrž a v předu by tomu slušel dvou kotouč ale je to slušny poctivý enduro a nemusím se nic bát snese hodně pro mě ještě výhoda karbec žádna velka elektrika
chybí kroutak má to zase otačky ovladatelnost kola líbí se mi to

RobertHeider
RobertHeider napsal 22.05.16 v 09:19 7b.

pripojuji se, je fakt prijemna na jezdeni, mnel jsem kle 500 b , model 2007, krasne se s ni jezdilo hodne zajimava byla predni vzuchova vidlice, na lehky tren, polni cestu ci lesni sterkovou cestu perfekni.
zamne