Ducati Multistrada 1200S (2010)

Vlastník manas2
Vloženo 18.5.2016
Aktualizováno 16.7.2018

Zatím nejlepší co jsem kdy sedlal.

BMW R 1200 GS: Zbytečně drahá, ač je to pojem mezi cestovateli

První dojmy - Neskutečná síla motoru a stabilita podvozku Pohodlný posezení oproti naháči (na pantátu) Nefunkční zadní brzda

Doplňky na motorce - Otevřený výfuk Sharon, sběrné koleno, karbonové doplňky, spojk.pumpa performance, elox. páčky, gel.sedlo spolujezdce, kufry. Dokoupeno plexi a semi aktivní mozek od Ohlins. Koupena novější ABS jednotka (r.2012) kvůli zavzdušňování z.okruhu. Od tý doby klid.

Vybral jsem si MTS po dlouhém rozhodování jelikož se nejedná o levnou záležitost. Zvítězila MTS díky svojí výbavě, designu a výkonu.
Zatim jsem moc nenajezdil, ale na silnici jsem spokojený s podvozkem i výkonem. Musel jsem přetěsnit pumpu z.brzdy, jelikož se sakra rychle zavdušnila. Zároveň (po radě zkušenějšího) nainstalovat odvzdušňovací šroub na ABS (je nejvýše) Novější tipy už tuto dětskou nemoc nemají. Jednou jsem se ženou přejel travnatou mez (nijak zvlášť ostrou) a škrtnul katalizátorem. Vyhákl se z kolene a měl jsem hodinu co dělat Zase je ale příjemné, že člověka i po delší jízdě nic nebolí. A kdyby Vás náhodou dojeli střelci na kelímkách, tak Vám neujedou

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 19:43 10b.

P_B
P_B napsal 25.05.16 v 21:12 10b.

Moc pěkná Ducna
Do budcna bych chtěl někde se svézt a vyzkoušet, popřípadě pořídit, ale ty cenovky jsou pro mě moc vysoko. Ale doma je zatím Monstřík 1100 a toho si zatím moc užívám.
Mnoho prima a spokojených km.

Petr_TA
Petr_TA napsal 18.05.16 v 20:42 10b.

Mooooc pěkná italka
10b

findejs1310
findejs1310 napsal 18.05.16 v 18:09

Je to povedená mašina to je jasný.A navíc dobře vypadá.
10b.