Yamaha XVS 650 DragStar (1998)

Vlastník Gwindol
Vloženo 13.5.2016
Aktualizováno 13.5.2016

Černá a chrom, původně bez jména. Chytila mně za oko při prvních pohledech. Předešlí majitelé ji měli rádi a starali se. Teď je řada na mně. Dovolím si říkat jí Treaws.

Motorka koupena od Mohelnice (Mohelnice) - Hodný chlápek, pohodář. Bohužel nemoc mu překazila další ježdění.

Honda VT 600 Shadow: Byl jsem pomalejší než konkurence. :)

První dojmy - Velká, těžkopádnější a s menším srdcem, ale duší dospěláka. Na první pohled mě chytla za srdce, řek jsem si "To je ona!". Když mi kolega prohlásil, jestli ji chci teda projet, pomalu jsem seděl, než to dořekl. Nakopl jsem ji, randál až do vedlejší dědiny a vydal se na krátkou provětrávačku a testovačku. Vše cajk a tak bylo jasno. V zatáčkách je to taková menší lodička a na otočení je potřeba místa habaděj, ale to k tomu patří.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že pro začátek je to fajnový stroj, hodný, stabilní. Pokud vám nevadí větší hmotnost a zlé jazyky o podlitrovosti, je to přesně pro vás. :)

Doplňky na motorce - Padáky, brašny, rolka, držák na plechovku, bullet blinkry, SilverTail laufy, opěrka spolujezdce

Při jízdě se chová spořádaně, původně byla o něco hlučnější a tak jsem si dovolil vrátit původně vyoperované části tlumivek na jejich právoplatné místo. A tak se zvuk SilverTailů zkultivoval a já se konečně necitím jako barbar řvoucí na nepřítele.
V zatáčkách je to taková menší lodička a na otočení je potřeba místa habaděj, ale to k tomu patří. Při vyšších rychlostech mě sice chce sfouknout, ale základem je, se nenechat!

Zatím jezdím jen sám a musím přiznat, že je to pohodlnost sama. I na delší cesty je to pořád jako gauč a věřím, že po přidání plexi to bude paráda.

Zatím ji nemám co vytknout, doufám, že u toho zůstanu. :)

žižala.
žižala. napsal 14.05.16 v 15:43 10b.

Supr stroj.

Arrivo
Arrivo napsal 14.05.16 v 14:18 10b.

hodně km v pohodě

Arrivo
Arrivo napsal 14.05.16 v 14:18

hodně km v pohodě

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 14.05.16 v 11:41 10b.

Gratuluji ke krásnému stroji a nevěř zlým jazykům že nemá výkon. U toho stroje to o tom není. Je na kochačku. Pokud nepotřebuješ oplastovou střelu a propadl jsi kouzlu těžkého , kvalitního kovu, tak budeš dlouho spokojen jako já.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.05.16 v 11:22 10b.

Parádní Dragouš gratulejšn.