Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Luciye
Vloženo 13.5.2016
Aktualizováno 13.5.2016

Změna je život, a tak jsem ze 125 skútru přesedla(la) na 125 motorku.

Motorka koupena od losmachkos (Miletín)

Yamaha YZF-R125: důvod neuveden
Honda CBF 125: důvod neuveden

První dojmy - Super pocit, že sedím na něčem malém, úzkém a lehce ovladatelném. Úplně jinej posez než na Malaguti. A jak je to proti skútru živý! Příjemnej pocit, že se vracím zpátky do 16 let, kdy jsem dělala papíry. :-)

Motorku bych doporučil pro - Určitě vhodná pro začátečníky a pro holky.

S motorkami jsem vlastně nikdy moc nekamarádila, papíry jsem si dělala z čistě pragmatických důvodů - nechtěla jsem být na intru, a tak se jako ideální řešení nabízelo dojíždět na motorce.

Z jízd v autoškole jsem měla spíš obavy, a na doporučení učitele mi pak táta vybral skútr. Byla to pro mě tehdy tak trochu potupa, protože jsem se těšila na bráchovu Hondu, ale nakonec mi to bylo jedno, přidávat jen plyn a brzdit bylo snazší, než řadit.

Teď už ale dojíždět nepotřebuju a odhodlala jsem se jít si za svým. A tak jsem si koupila přes známého tuhle malou pilu. Chtěla jsem pro začátek něco malýho a lehce ovladatelnýho. Vím, že ovládám já ji a nemám větší problém s ní manipulovat (což se o Malaguti Madisonovi 125 říct nedalo, byl na mě těžkej a velkej).

Po prvních dnech jsem nadšená. Je to něco úplně jinýho, strašně se mi to zalíbilo. Teď už taky proto, že to nedělám proto, že něco musím, ale jen tak. Řazení je skvělá věc, miluju už jenom zmáčknutí startéru a ten zvuk.

Ze začátku jsem se dost bála do zatáček, pořád jezdím jak připo...ale to se časem vychytá! S každým kilákem je to lepší. Když někoho vezu, mám takovej lepší pocit, jako by motorka líp seděla, ale to je asi jen subjektivní. Do kopce ve dvou už se jí moc nechce.

Luciye
Luciye napsal 13.05.16 v 09:58

Děkuju (že's mi ji prodal)

losmachkos
losmachkos napsal 13.05.16 v 09:23 10b.

Přeji plno km bez potíží a spoustu pěkných zážitků v sedle