renocar_unor

Yamaha MT-07 (2016)

Vlastník Pauli93
Vloženo 12.5.2016
Aktualizováno 12.5.2016

Lehká, ovladatelná, perfektně mi sedla jak vzhledem tak posezem.

Motorka koupena od FIRMA:2M Power (Ostrava - Vítkovice) - Skvělý prodejce, na nic si nehraje.

Kawasaki ER 6N: Lépe se mi sedí na MT-07. A navíc jsem se rozhodl pro novou a Yamaha byla za super cenu.
Aprilia SL 750 Shiver: Nenašel jsem žádnou v alespoň uchazejícím stavu.

První dojmy - Motor je opravdu skvělý (chod, kultivovanost, zátah). Kolem Salónu jsem jel náhodou tak jsem se zastavil a při "okoukáváni" jsem najednou objednával.

Motorku bych doporučil pro - Pro úplné začatečníky, ale i pokročilé. Pro lidi nad 185 bych ji už nedoporučoval, s mými 185 je to už tak tak na hraně

Doplňky na motorce - Tankvak a boční brašny, postupem času budou nějaké doplňky přibývat.

S touto motorkou mě první kilometry teprve čekají, hold vyřízení ŘP je zdlouhavé. Nicméně jsem ji musel alespoň projet "kolem komína". Už po prvních 5ti km vím, že jsem neudělal chybu. Po zkušenostech na motorkách, které jsem měl možnost vyzkoušet se této žádná ani kouskem nevyrovná.

Co mě opravdu překvapilo, je tah motoru od spodních otáček a to je uškrcená na 35 kw a v záběhu (takže otáčky zatím do 6 000).

Na moto plánuju dokoupit určitě nějaké padáky, ale je jich taková spousta, že ješte nějaký ten čas potrvá, než najdu ty pravé,
Dále se poohlížim po předním plexi, ty jsou zase buď to otřesné, nebo neskutečně předražené.
Jediná investice prozatím byla do bočních brašen a tankvaku.

Na závěr bych dodal, že i přes mých 185 cm, mi motorka perfektně sedla, ale vyšší jedinci už budou mít asi menší (větší) problém.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 19:46 10b.

cwas
cwas napsal 02.07.16 v 19:08

Mám 189cm najeto přes 6000 a pohoda, nad 130km/h si sednu kousek dozadu a předkloním se (aby mě trochu schoval štít) mezi 6-9 tis.ot. je to teprve zátah - při řazení v plné akceleraci se taky radši trochu předkloním - přední kolo má tendenci se zvedat. Přeju hodně zábavných km.

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 12.05.16 v 19:52 10b.

Určitě budeš spokojený. A ty padáky bych neodkládal. Třeba je nebudeš potřebovat, ale kdyby jo, tak by tě to pak u nové motorky o to víc mrzelo