Honda SH 125 (2014)

Vlastník jinovak
Vloženo 12.5.2016
Aktualizováno 12.5.2016

Hledal jsem skútr pro vysokého řidiče a Honda SH 125 splňuje mé požadavky. Dostatek místa a komfortu pro dvoumetrového čahouna, vynikající manévrovatelnost v městských zácpách a v neposlední řadě nízká spotřeba a s tím spojené provozní náklady.

Motorka koupena od FIRMA:Honda MCH (Praha 10-Strašnice)

První dojmy - Z první jízdy jsem měl docela strach jelikož to je první skútr po dlouhých více jak 20ti letech, ale po pár kilometrech veškeré obavy opadly. Do práce už vlastně nejezdím jinak než na tomto skútru. Okamžitě jsem se s ním sžil a oblíbil si ho.

Motorku bych doporučil pro - Skútr bych doporučil každému kdo uvažuje o koupi pohodlné motorky do města s nizkou spotřebou a také, v neposlední řadě, bych ho doporučil všem přerostlým řidičům co hledají motorku (skútr), aby na ní, jak se říká, nevypadali jako vosa na flusu.

Hledal jsem skútr na který se, při svých dvou metrech, v pohodě vejdu a také jsem hledal skútr s výšším sedlem. Zatím jsem měl možnost ujet pouze pár desítek kilometrů a jsem maximálně spokojen ať už to jsou velice kvalitní brzdy i ovladatelnost, která se již osvědčila v dopravních zácpách. Oceňuji na skútru také systém start/stop, který je velice užitečný a komfortní.
Můj skútr je vybaven přídavným kufrem na nosiči, který bez problémů pojme druhou přilbu i s dalším menším zavazadlem (kabelkou). Do prostoru pod sedlo se v pohodě vejde přilba jezdce. Úložný prostor pod řídítky je dle manuálu určen pro rukavice, ale popravdě se tam nevejde ani jedna. Co se týče jízdních vlastností tak motorka se nejlépe cítí na silnici, ale ani kočičí hlavy nejsou sebemnší problém jen při větších nerovnostech na vozovce je trošku cítit tvrdší pérování, ale i to se dá na motorce nastavit.