Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník Shark72
Vloženo 9.5.2016
Aktualizováno 25.5.2018

Super motorka vhodná jak na delší cesty,tak i na pořádné vyblbnutí.Nad 6000 otáček dovede už pěkně pozlobit i když je to už dědeček.

První dojmy - Přesedlal jsem z XJ-čka a ohromná změna ve výkonu motorky (z 45kW na 70kW) šírší zadní pneu,která dovolí v zatáčkách větší náklon,motorka je stabilnější než XJ-čko co jsem měl před tím,ale k XJ-čku zatím pořád citová vazba,byla to první silnější motorka a trochu vypiplaná...

Když motorku,tak jsem chtěl jedině Yamahu,po předchozí zkušenosti s Yamaha XJ600,jsem vsadil na spokojenost s předešlou a vybral si novější výkonější model a naprostá spokojenost.I když se u motorek moc nebere spotřeba,ale jezdím za 4,5L ve dvou lidech a motorku docela honím.Pohodlná i pro spolujezdce i když manželka není žádný tlouštík (váha 50kg i s postelí).Zatím najeto jen pár stovek kilometrů,takže poruchovost nemohu posoudit,ale skvělá ovladatelnost v zatáčkách a nad 6000-7000 ot. je s ní i sranda.

Tommmi
Tommmi napsal 26.10.16 v 20:31 9b.

Neboj se tato motorka je semnou už dlouho a je super a povozí tě jak kousek tak i dál za malo penízků