Triumph Tiger 800 XR (2012)

Vlastník vikic
Vloženo 9.5.2016
Aktualizováno 4.8.2016

Nádherná, dravá, obratná, rychlá... prostě TYGR

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

První dojmy - Hned po první jízdě mě motorka ohromila svou obratností, jde nádherně do zatáček. Tříválec je skvělý, jen na pištění jsem si musel chvíli zvykat, teď už si ho vychutnávám :-) Na nerovnosti na silnici ( záplaty, hrboly...) kterým jsem se dříve vyhýbal , se teď skoro těším, motorka je super odpružená.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo hledá univerzální motorku i na delší cestování , jak na silnici tak do lehčího terénu.

Doplňky na motorce - Koupil jsem s moto : padáky SW-motech, laďák LeoVince, topcase kufr Hepco-Becker
Dokoupil jsem na moto: centrální stojan SW-motech, kryt chladiče R&G Racing, nosiče Givi + boční kufry Givi TRK 33N, SW-motech Tankbag Engage EVO

Tygříka jsem kupoval letos v únoru a mám zatím najeto pouze asi 1500km, ale myslím že už teď můžu říct, že splnil takřka všechna má očekávání. Motor má síly dost a táhne hezky odspoda, brzdy brzděj a zatím mě nezklamaly ovladatelnost úžasná. Ale abych jen pořád nechválil tak mám dvě výtky. Měřím 176 a originál štítek asi budu muset vyměnit, při vyšších rychlostech (120km >) mi to jde přímo pod bradu. Dále sedlo spolujezdce je hrozně kluzké a baťůžek mi za to nadává
To je pro začátek asi vše, a budu doplňovat po dalších zkušenostech .-)

strad
strad napsal 21.11.19 v 10:25 10b.

Ta barva je boooooomba . 10 b

Toman87
Toman87 napsal 27.09.16 v 20:00 10b.

Bombice

boutom
boutom napsal 16.05.16 v 18:45 10b.

Wildaja
Wildaja napsal 16.05.16 v 15:43 10b.

Nevěřím, že někdo řekne, že je toto univerzální motorka . Tohle je moto,
co musí oslovit, jinak to podle mě ani nefunguje . Chyby se najdou na kterékoli . Jako baťůžek jsem se svezla mockrát ... a přiznávám , že v rychlé jízdě sedadlo vyhazuje, ale že bych klouzala na jezdce - e-ou. Stačí se zbrzdit o nádrž a ta je na "toto" super vymyšlená ... ale je fakt, že to co sedí jednomu, nemusí vyhovovat druhému . Tak ať Vám to jezdí na pohodu a mušky vychytejte hned v začátcích .

Bradeq
Bradeq napsal 16.05.16 v 13:46 10b.

Móóc pěkná :) Takový ten kousek k vodě a zpět, tak hodně štestí u Jadranu.