Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník Mišel57
Vloženo 8.5.2016
Aktualizováno 23.6.2018

Můj první motocykl. Vybíral jsem dlouho, v plánu bylo spíše GS 650, ale v danou dobu nebyl žádný vhodný ke koupi. Pak jsem objevil tenhle krásný stroj jménem Strom

BMW F 650 GS: Nevhodné pro cestování ve dvou.

První dojmy - Hned mi sedla, jede úžasně.Chybí jen ABS.

Motorku bych doporučil pro - Troufám si tvrdit pro začátečníka, jako jsem já.

Doplňky na motorce - Při koupi byl již Smrček opatřen padacím rámem, originálním krytem motoru a kufrem. Já dokoupil Voděodolnou 12V moto nabíječku, držák navigace (koupil jsem obyčejný, který se přísavkou instaluje na čelní sklo u automobilů, já jej dal na čelní plexi a zatím drží perfektně). Dále tankvak od Givi s magnetem i popruhy. Slouží mi i jako batoh.

Průměrná spotřeba - 0.03 l/100km

Chtěl jsem cestovní enduro a V-Strom byl za dobrou cenu. Tak jsem s koupí neváhal.
Jsem začátečník, najeto málo - takže opatrně, žádná divočina.
Jízda je s tímhle motem zážitek. Motor úžasný, jede hezky. Brzdy se zdají být dobré, chybí jen ABS. Víc nemohu hodnotit.

Zatím se se Stromem seznamujem.

Bonsai650
Bonsai650 napsal 05.08.17 v 16:29 10b.

Xkremilek
Xkremilek napsal 11.09.16 v 18:28 10b.

Další Stomek na zlínsku... přijde mě že se tu poslední dobou nějak hodně hemží Stromama . Gratuluju ke Stromkovi...at toho spolu spoustu zazijete a najezdite :) Třeba se někdy potkáme ;)

pepr67
pepr67 napsal 11.09.16 v 12:56

Stromek je i moje první motorka, jezdím na pohodu, ale i zatáčky si s ním jde užít. Myslím, že je to dobrá volba. Tak ať ti dobře slouží a jen radost

spike-cz
spike-cz napsal 10.09.16 v 14:58 10b.

Gratuluju, ať slouží.

Clint.