Moto Guzzi Sport 1200 (2007)

Vlastník Michal_79
Vloženo 8.5.2016
Aktualizováno 18.11.2016

Nebudu za každou cenu vtipnej, tenhle stroj si to prostě nezaslouží. Nádhera, úžasnej zvuk, super svezení... atd atd. Respekt for MG Sport 1200!!!

První dojmy - Od první chvíle perfektní. Od nastartování až po vypnutí motoru (a samozřejmě po celou dobu jízdy :-) ). Musím se ještě naučit počítat rychlosti, nebo řadit podle ucha, ale tenhle stroj mi to vůůůbec neusnadní, má totiž zátah od spodu i na šestku a umí vystřelit, kdykoliv otočím plynem. Zatím ujeto pouhých cca 500 km, ale nemohu si Guzinu vynachválit...

Už od patnácti jsem toužil po velký mašině, ale osud tomu naštěstí chtěl, abych dospěl a dal mi do momentálních šestatřiceti spoustu jiných starostí k řešení. Mé touhy se postupem času formovaly od Kawasaki Ninja přes KTM Superduke až po tuhle nádhernou Guzzinu. Nutno podotknout, že mi k tomu zcela nenápadně, vlastně podvědomě, ale s o to větší intenzitou pomohl můj kamarád, který si vozí prdel na Grisu a pokaždé, když ho na něm vidím, má na tváři úsměv tak typický pro Lunu na exkrementech se slámou . Zatím jsem nadšen a věřím, že budu i nadále!!!

...Tak přece jen se v ráji bohužel zatáhlo. Odešlo olejové čerpadlo, přestala mazat a přidřela se, kdyby někdo věděl o motoru 1200, jsem pro každou špatnost . Někdo náhodou podobnou zkušenost???

Vše v pořádku, motorka už šlape jako hodinky, nové čerpadlo z Holanďanska, šikovné ruce pána z Ostravska a především houževnatost, nasazení a ještě šikovnější ruce mého kamaráda (mimochodem velmi šikovného automotomechanika SmallFishSGI) zapříčinili, že se mi na tvář zase vrátil úsměv. Děkuji kamaráde!
A nyní vzhůru do světa!

pkKun
pkKun napsal 05.06.17 v 10:48 10b.

za MG, popis, fotky a hlavně za vyvětrání v Mandellu

Kostelník
Kostelník napsal 17.05.16 v 16:36 10b.

Nádhernej stroj! Gratuluju! Guzziny jsou prostě fascinující. A neomrzí nikdy!

dzarmil
dzarmil napsal 15.05.16 v 14:02 10b.

Z jízdy na italské MOTO GUZZInce musí bejt unešenej asi každý .Přeju radost a požitek v sedle .

Tom-K
Tom-K napsal 13.05.16 v 10:28 10b.

To si piš, že budeš nadšen i nadále. Hezkou ji máš

malina
malina napsal 11.05.16 v 13:07 10b.

deset za barvu a kamaráda s Grisem