Honda NT 700V Deauville (2010)

Vlastník borja1975
Vloženo 7.5.2016
Aktualizováno 10.6.2017

Relativně mladá a líbí se mi. Asi láska na první pohled. Nebo možná na druhý.

Honda XL 1000V Varadero: Mladší ročníky jsou cenově někde jinde a rozhodl kardan :-)

První dojmy - Včera jsem na ni sedl poprvé a rovnou ji odvážel z prodejny. Po 20 letech sedím na motorce a poprvé na něčem takovém. První dojem je neskutečný zážitek. Vezl jsem ji z prodejny 150km a musím říct, že jsem maximálně spokojený. Zvykl jsem si na ni velice rychle.

Motorku bych doporučil pro - Moto se hodí pro kohokoli, kdo chce začít jezdit, ale poklidným cestovatelským tempem. A taky myslím, že majitel nemusí být na běžnou údržbu extra zručný mechanik.

Doplňky na motorce - Doplnil jsem ke krytu motoru ještě kufr Maxia 3 a deflektory na ruce

Kromě převozu žádné další zkušenosti nemám. Kdysi dávno jsem měl MZ 150 a Deauvillka se s tím nedá vůbec srovnat. Ale i tak mám poznatky.
1. Opravdu je citlivá na boční vítr. Mám dojem, že i v nižší rychlosti než 120km. Ale dá se na to zvyknout.
2. I bez ABS dobře brzdí - sám jsem to vyzkoušel cestou kvůli srnám a zajícům
3. Co mi trošku vadí je horší viditelnost v noci. Je to jen můj názor, ale myslím, že by to světlo chtělo trošku zvednout - až jsem si přečetl manuál jak se to dělá, tak už svítí líp

Ujel jsem od nákupu jen 200km tak víc zkušeností nemám.

Marťas33
Marťas33 napsal 31.07.16 v 20:50 10b.

Deauvillka je dobrá volba už ji mám pět let a jsem spokojený

JardaCegy
JardaCegy napsal 07.07.16 v 23:50 9b.

Je pěkná,jako nová.Přeji Ti hodně kylometrů a až si na sebe zvyknete,tak uvidiš že to byla dobrá volba .Přijeď na sraz nám ji ukázat.

dopaa
dopaa napsal 07.07.16 v 18:16 10b.

Dobře ty moc pěkná

petrsweet
petrsweet napsal 14.05.16 v 23:51 10b.

Nádherná mašina

kuzmič
kuzmič napsal 14.05.16 v 12:50 10b.

Dobrá volba dobré motorky...