Kawasaki Z 750 (2007)

Vlastník Sorin
Vloženo 6.5.2016
Aktualizováno 6.5.2016

Krasna slusna motorka pro zacatecniky co posloucha na slovicko.

Aprilia SL 750 Shiver: Zed je prece zed

První dojmy - Svezeni je na ni super. Akorat je skoda ze jsou na ni vcelku slaby tlumice, a o brzdach se radsi nebudu bavit. Je treba vzdycky brzdit s obrovskym predstihem. Kdyz vas nekdo prekvapi, tak brzdite i ocima😨. Jinak motor je slusnej. Na nahace ma vykonu dostatek. Zatah je rovnomerny od 4000 nahoru, vybrace jsou minimalni, pri bezne jizde si jich nevsimnete☺

Motorku bych doporučil pro - Samozrejme pro zacatecniky, ale i zkusenemu zavodniku v duchodu by se mohla zamlouvat😊

Doplňky na motorce - K&N, miniblatnicek, klin pod motor, usb nabijecka, drzak gps.

Najeto mam na ni 7000km (druha sezona). Dal jsem si tam K&Nko a vrele doporucuji tento filtr k teto motorce. Rozdil je tam rozhodne poznat. Motorka motorka po 9000ot jakoby chytla druhy dech😆. Nasledovat bude tuto sezonu nejaky akrap. Zkusenosti pak sem hodim.. celkove svezeni na teto motorce musim hodnotit velmi kladne. Da se jet ostre, ale take pohodove, se spotrebou 5-5, 5l na sto (a to pocitam po tom co jsem si tam dal filtr). Vyssi otacky ji chutnaji, a pri nizsich si nestezuje. Zatah je suprovy uz od spod. Posez je na tom dost dobrej i na delsi cesty. No, co dodat? Proste Zed s velkym Z😀😆😆.