Honda CBF 250 (2006)

Vlastník Kaaamos
Vloženo 4.5.2016
Aktualizováno 13.8.2017

Kamarád, který mi byl koupi posvětit (sám má Hornet 600), řekl: "Je to taky kocur..." Takže je to Kocur.

První dojmy - Vypadá elegantně, je docela drobná, ale přitom se za sebe nestydí. Jako já. :-)

Motorku bych doporučil pro - Tento kocur je vhodný pro mne, protože chci být s motorkou "jedno tělo".

Doplňky na motorce - Redukce na zrcátkách pro širší rozhled. Opravdu super věc!!!

Původně jsem chtěl čopra... Pak jsem se ale zjistil, co za ojeté trosky se prodávají za těžké peníze... a vzhledem k tomu, že jsem se dozvěděl, že budu zřejmě muset investovat do tuningu své tělesné schránky, začal jsem projíždět vyhledávače i v menších kubaturách. Nejsem totiž divočák a každou, k... KAŽDOU JÍZDU jízdu, si do p... užívám!
Pak jsem náhodou před usnutím našel asi 2 hod. starý inzerát z vedlejšího města, navíc s takříkajíc reminiscenční kubaturou 1/4 litru (moje první motorka byla Panelka 250), tak jsem si řekl: OSUD!
Pánové, kteří mi Kocura prodávali (otec se synem) - zdravím do Kopřivnice - byli hodně v pohodě, a tak se stalo to, co se asi mělo stát: Jsem v techničáku!
Jezdím si jenom tak - startnu, nasednu a všechno šlape. Nejsem náročný, nehledám mouchy - jsem vděčný, že jedu a nemusím šlapat. Pokud bych měl být neskromný - chtěl bych mít pár koníků v plusu - asi tak 30 celkem, při té hmotnosti, ale je to kompromis - tomu rozumím.
Když se projíždím, je mi fajn. Live to ride, ride to live. Born to be free. ... možná fráze, ale cítím to stejně.
PS: Zlatá barva na fotce není na motorce - je to barva zapadajícího Slunce.