Suzuki DR 650 (1991)

Vlastník R-a-c-3-r
Vloženo 2.5.2016
Aktualizováno 5.4.2018

Kultovní endurko z 90' co víc dodat...

Yamaha XTZ 660 Tenere: Starou Tenerku už jsem jednou měl ale zrovna jsem nenašel žádnou ucházející
Kawasaki KLE 500: Dlouho jsem se rozhodoval ale nakonec jsem šel zase do jednoválce

První dojmy - První dojem byl že oproti XTZ 660 se musí držet trochu víc v otáčkách, pod 3,5 tis. trochu kope do řetězu ale přijde mi že se naopak docela dobře točí na to že je to 650 jednobuch.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro občasné ježdění kamkoliv, silnice, polňačka s minimálními finančními náklady.

DRko jsem si vybral protože jsem dva roky neměl motorku a už jsem chtěl zpět... Hledal jsem nějaké japonské cestovní endurko z 90' let a dlouho jsem váhal nad Káwou 500 KLE ale nakonec jsem šel do DRaka.

Mám ji celkem krátce ale pár postřehů už mám, přijde mi že má docela vysoko těžiště a zadek se v zatáčkách mírně kroutí ale to se dá u těhdle babiček trochu čekat. Brzdy nejsou úplně špatný ale i tak někdy pomáhám i zadní brzdou, někdy i očima předek se při brždění docela dost potápí ale je to o zvyku, určitě by bylo lepší vydle na dofoukání vzduchem jako má např. XTZ 660.

Spotřebu na motorce až tak neřeším takže těžko říct, motorka je pro mě stroj na svezení né na ekorally. Jediná zásadní věc co mi na DR vadí je sedadlo, to že je trochu tvrdší se dá překousnout ale když jedu se spolujezdcem z kopce tak sedím často spíše na nádrži kvůli velkému sklonu sedadla.

Pepino666
Pepino666 napsal 31.05.16 v 05:30 10b.

Ať slouží krasavice

R-a-c-3-r
R-a-c-3-r napsal 03.05.16 v 16:28

Dík Časem přemýšlím že bych ji celou do šroubku odstrojil, rozebral a "zrenovoval" + GO motoru... Uvidím, když jo dám sem pak fotky.

findejs1310
findejs1310 napsal 03.05.16 v 07:32

Sympatické zachovalé enďůrko

Petr_TA
Petr_TA napsal 03.05.16 v 07:17 10b.

Mooooc pěknej kousek poctivýho endůrka