renocar_unor

Yamaha MT-03 (2006)

Vlastník shmiti
Vloženo 2.5.2016
Aktualizováno 2.5.2016

Výměna za hodnou Hondu, budu litovat, nebo ne? Já bych řek, že teda určitě ne! :)

Motorka koupena od FIRMA:Haus-moto (Ledeč nad Sázavou)

První dojmy - První dojmy? Když jsem jí viděl, první co mě uchvátilo byly ty laďáky, uplně jsem se těšil, až se ta mašinka nadlábne a uslyšim ten koncert a řeknu Vám, byla to paráda. Před MT 03 jsem měl FMXko 650 jen s poupravenejma origama a to prostě nebylo ono, chtěl sem bejt prostě slyšet. Prostě mi tohle malý kotě padlo do oka!

FMXko šlo do světa a já už věděl, že si pro tohle kotě pojedu. Je to možná trochu skok si někdo řekne, z "motárda" na defuckto naháče, ale ten posez je tam docela motárdu podobnej, široký řidítka docela blízko u sebe, no zatáčky se s tim řežou super! :) Někdo možná řekne, že na "naháče" to má docela malej výkon, no neni to nic extra, ale 34kW + Laďáky od Leo Vince + Dynojet mi tak nějak stačí, jde tam hlavně u tu prdel ;) Nejsem moc na rychlou jízdu, 160 strop, spíš si najdu nějaký zatáčky, nebo dělám bordel po městě ;)
Tak přejdem k modifikacim a pičičmurám, co na tom jsou ;)
Originál zadní blatník šel pryč, jeden vocas mi stačí, nepotřebuju mít druhej na motorce ;) Takže novej držák SPZ, zadní světlo a blinkry a nad všechno šlo pod sedlo logo Yamaha.
Laďáčky, no bomba zvuk, ještě když tam nejsou vložky (DB Killery), tak je to neuvěřitelnej bordel. Leo Vince for the win :D
Dynojet, ten už tam byl, když jsem to koupil, moc tomu nerozumím, až o tom něco počtu, tak určitě napíšu ;) jen vim, že je to nějak odstupňovaný ;)
Zatím (ke dni 1.5.2016) sem na ní najel zatim cca 1500km a jsem spokojenej, jízdní vlastnosti supr, v zatáčkách drží, jen si v těch zatáčkách zatim nedovolim to co na motárdu (pochopitelně).
Celkově sem koukal, že jí maj spíš holky, nebo chlapi menšího vzrůstu, já mám 180 a 100kg a žádnej problém ;) Je to taková začátečnická motorka. Její design je trochu atip a to se mi na ní právě líbí, ten tlumič na boku a agresivní předek je prostě boží.
Celkově prostě doporučuju :D
Tak zdar a sílu a ať to lítá :)