renocar_unor

Honda CBR 1000F (1994)

Vlastník Martas38
Vloženo 1.5.2016
Aktualizováno 6.2.2023

Pro mne je to nadčasový stroj i když je jí už hodně let.
Motorka prodána do dobrých rukou což mne těší.

První dojmy - První dojem tak tohle asi nezvládnu je velká těžká silná (já jsem malé postavy nevážím moc ) ale je to pro mne srdeční záležitost a tak jsem do toho šel. První jízda od koupě domů (250km) , jízda byla suprovní , ve všem splnila mé očekávání a proto bych jí dal jedničku s hvězdičkou.

Motorku bych doporučil pro - Pro srdcaře tam už jde stranou i to že je motorka tak těžká u mne to bylo jasné rozhodnutí. , při troše zručnosti ta váha tolik nevadí a navíc je motorka těžká jen než se rozjede pak už je to pohodička.

Doplňky na motorce - První změna výfuky na černo a montáž ukazatele zařazené rychlosti manuální.Další úpravy jsou čistě pro bezpečnost a to hlavní automatické rozsvícení světel (často jsem na to zapomínal v autě ho mám) dále druhé světlo na manualní vypínač a je to hodně znát večer je to docela palba zapnout obě přední tlumená světla , dále výměna brzdové kapaliny a celková kontrola brzd. A zásuvka na 12V pro mobil a navigaci. Snad jediná závada za sezónu prolínající gufero přední vidlice vše vyměněno +nový tlumičový olej.
Nainstalovány kruhové hodiny docela mi to na motorce chybělo.
Nainstalován pípák na blinkry jsem s tím velmi spokojen a stálo to asi 70 korun.
Zásuvka 12V pod sedadlem na dobíjení interkomu.

Jednoduše řečeno toto je opravdu nadčasový stroj , je spolehlivá žádné větší problémy jsem s motorkou nikdy neměl , pravidelně jsem prováděl servis a vše poctivě měnil ona mi to oplácela bezporuchovou jízdou.
Tah motoru je prakticky od 1000ot do omezovače opravdu dostatečný.
Spotřebu jsem držel kolem +-6L to se docela dalo na to že je to litr.

venncavennca
venncavennca napsal 29.06.19 v 12:31

Ahojky. Potřeboval bych zesynschronizovat karboše asi. Nějaký tip ?. Spíš jsem uživatel .

venncavennca
venncavennca napsal 29.06.19 v 12:29 10b.

No super ! Jsem nový majitel také cbr 1000f . Tak fandím fandím.

Normik
Normik napsal 13.12.18 v 15:47 10b.

Legenda mých školních let

libac22
libac22 napsal 31.03.18 v 17:12 10b.

Ženská v nejlepších letech , super

kuzmič
kuzmič napsal 25.12.17 v 09:35

Si pamatuji jak jsme v 90-tých jeli poprvé na západ do Vídně na školní výlet, u nás byla nejvíc Jawa 350 a najednou tam stála tahle honda...
Jsme se nemohli dopočítat těch nul... Fakt to je tisííííc... A ta zadní guma..!!!
Jojo...
Máš to pěkné, fakt...!!!