Suzuki GS 450 L custom (1982)

Vlastník Pepon
Vloženo 1.5.2016
Aktualizováno 1.5.2016

První dojmy - Starší nezničitelná dáma s nádherným zvukem, skvělým startem a dobrými jízdními vlastnostmi. Výška posezu přesně pro mě (176cm), přepákování také jak ušité na míru. Krásně zrychluje a s čelním štítem jsem první jízdou vyzkoušel 130.

Motorku bych doporučil pro - Můžu doporučit začátečníkům, menším postavám a milovníkům staré klasiky.

Doplňky na motorce - Rolka, kožené brašny, přepákování, držáky brašen a kufru, čelní štít

Zatím mám za sebou něco přes 100km. Až na to, že během jízdy trošku sákne olej jede naprosto skvěle. Při první jízdě v 5 stupních se za chvilku zahřála a pak začala táhnout na svůj objem a věk výborně. Řazení všech šesti stupňů jde hladce. Až na vibrace ve vyšších otáčkách, které jdou od čelního štítu a ještě nevím odkud, je jízda hladká a dokonale ozvučená. Bylo mi řečeno vnějším pozorovatelem, že zvuk je naprosto originální a nezaměnitelný ;).

Motorka je stavěná dobře i pro dva. Měli jsme přes 200kg s nákladem, spoustu místa na sedačce a motor při vyhlídkové jízdě hnal obstojně. Jen zadní brzda při větší zátěži není moc znát.

p.epanica
p.epanica napsal 01.05.16 v 22:53 10b.

Pro mě super ... šest let, mě tento model i ročník dělal šťastným.