Honda GL1500 GoldWing (1988)

Vlastník 123ptcruiser
Vloženo 29.4.2016
Aktualizováno 1.5.2016

Tak jsem si konečně splnil svůj sen.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut - s prodejcem naprostá spokojenost!Moto nafoceno v Holandsku,mně se líbila a pak šlo vše jako na drátku.Prodejce Jan Moravčík.

BMW K 1200 LT: Káčko je sice super motorka ale je to více cesťák a Golďas je prostě Golďas.

První dojmy - Super mašina.Vzhledem k tomu,že má skoro čtyři metráky tak že začátku byl trochu problém s manipulací. Ale jakmile se rozjede,tak jsou všechny problémy pryč. Jízda je opravdu požitek. Vzhledem ktom,že mám skoro dva metry a přes sto kilo,tak je Gold wing opravdu ako šitý na mne.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodovou jízdu a všechny kdo mají takovou jízdu rádi.

Doplňky na motorce - Zatím žádné. Ale určitě budou.

Najeto mám jen pár kilometrů, zatím se s motorkou jen seznamují.Podle mne se Gold wing nejlépe cítí na kvalitní cestě. Určitě se na ní dá cestovat na větší vzdálenosti.Jízda super,brzdám bych asi trochu přidal vzhledem k váze motorky.Podvozek a ovladatelnost při jízdě super-na místě zatím bojuji,asi jako každý ze začátku-.Spotřebu neřeším a baťůžek si užívá!!

Scalio
Scalio napsal 19.01.17 v 13:39 10b.

Moc pěkná

kubjirka
kubjirka napsal 31.12.16 v 14:26 10b.

gratulace, taky mám moto od Honzy

garden63
garden63 napsal 07.05.16 v 20:02 10b.

Tak gratuluji, užívej si pohodové jízdy, když se rozjede je to taky pěkná střelba.

Anténama dolů

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 01.05.16 v 18:02 10b.

Super parník přeji pohodu v sedle.