Honda VTX 1800 custom (2005)

Vlastník Pollman
Vloženo 28.4.2016
Aktualizováno 28.4.2016

Nádherný kus železa se sílou tanku..

Suzuki M1800 IntruderR: Honda VTX 1800 se mi nakonec líbila víc..

První dojmy - Přesto, že jezdím přes třicet let, měl jsem dost velké obavy, abych ji zvládl. Nejsem žádný lamželezo, takže bobky se dělaly. Ale po pár kilometrech jsme si sedli navzájem a dnes mám najeto už první tisícovku a jsem náramně spokojen..

Doplňky na motorce - Široká řidítka, cobra laufy, zadní padáky - přední už je objednaný, hypercharger, power commander...

Už jsem dlouho koukal po větším objemu, ale stále do toho něco lezlo. A pak se objevila tahle kráska a já byl ztracen..
Oproti Introšovi 800 má VTX super brzdy. Jízda je taková plavnější, klidnější, je to dáno tou váhou a silou motoru. I můj baťůžek po prvním svezení tvrdil, že se ji jelo lépe (ale možná jen chtěla potěšit moji dušičku a nekazit mi šťastnou chvilku - do ženský člověk nevidí..).
Manipulace na místě je trochu těžší, ale žádný teror to není. Jen ji nepostavit někde z kopce čumákem dolů.. To pak člověk pochopí, že to je fakt váha.
Jsem moc rád, že jsem si ji koupil a ještě ji trochu vymazlím, dokud mi to nějaký nadšený policista nebo technik na STK nezakáže..

Johnny-five
Johnny-five napsal 13.06.16 v 19:14 10b.

Krasny, vykony a neprehlednutelny stroj. Parada 10b hodne pohody na cestach

Koksohydrat
Koksohydrat napsal 19.05.16 v 07:16 10b.

Parádní F-ko

či-či
či-či napsal 05.05.16 v 22:28 10b.

Krasná mašina od Hondy přeji mnoho pohodových kiláků.

drak67
drak67 napsal 05.05.16 v 18:22

krásný stroj,taky jí mám pod sebou a je to super požitek když ty kobylky zaberou.
Jasných 10 b.

fanek007
fanek007 napsal 05.05.16 v 10:14 10b.

Parádní strojovna!! Ať Ti slouží a hlavně... kolama dolů!