Suzuki SFV 650 Gladius (2009)

Vlastník DanicaRos
Vloženo 26.4.2016
Aktualizováno 26.4.2016

Do provozu 2012, najeto 12000km.
Gladiátorka Taková malá obludka. Ale musí se jí nechat, že v reálu vypadá o 100% líp něž na fotkách.

Yamaha XJ6: V daném termínu a ceně se nedala sehnat ve slušném stavu a nakonec jsem víc \"fanoušek\" Suzuki ;-)

První dojmy - Oproti mé první motorce (Suzuki GS500), je to jako sednout ze starého Favorita do nového Superbu L&K :-D První dojmy? WOW... strašná síla. Nedokážu to popsat. Nadšení. Upřímně jsem z ní byla kapku vyklepaná a rozhodně mám stále respekt, ale myslím, že budeme kámošky :-)

Motorku bych doporučil pro - Asi jako jedna z mála si nemyslím, že je to motorka pro začátečníky. Je ostrá, ucukaná. Chce to už někoho zkušenějšího. Mám za sebou 3 sezóny na Suzuki GS500 a jsem ráda za tuto zkušenost.

Doplňky na motorce - Nosič kufru GIVI, padáky

Nerada bych srovnávala nesrovnatelné, ale...Zkušenosti časem přidám.

Každopádně co jsem z jedné jízdy vypozorovala, krásně přizpůsobivý podvozek, užasný zátah odspodu, ale i ve vyšších rychlostech je cítit zrychlení - rozuměj GS se ve 140+ ploužilo nahoru už jen silou vůle

Co oceňuju je ukazalet zařazené rychlosti, za to palec nahoru. Za co dávám palec dolů je chybějící ukazatel paliva, ikdyž aspoň to ukazuje rezervu

Rosi45
Rosi45 napsal 07.12.16 v 14:51 10b.

Hlavně s rozumem dcerunko - jo?

Jožo73
Jožo73 napsal 17.05.16 v 09:40 10b.

, vitej do rodiny.

Milan1963
Milan1963 napsal 26.04.16 v 16:29 10b.

Vypadá slušně. Pro někoho možná obludka, pro jiného ne. At' Ti dělá radost.